Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Joshua przed czasem
Joshua na punkty
Kliczko przed czasem
Kliczko na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
24-04-2017, 10:46 AM
Post: #87
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Do walki już tylko kilka dni. Pojedynek 50/50 ale stawiam na Władimira. Dużo zależeć będzie od tego w jakiej jest formie i jak się czuje: jeśli coś zawali albo wiek da o sobie znać to będzie po wszystkim, ale wydaje mi się że to pieściarz z tych długowiecznych. Dobrze przygotowany, odżywiony, może oszukać metrykę.
Wydaje mi się, że AJ może trochę nie udźwignąć presji wielkiego eventu i roli bohatera, do tego Władimir może go trzymać na dystans w którym ma przewagę i będzie mu wygodniej. Przeskok między rywalami AJ do tej pory, a Władimirem jest niewiarygodny.
Dla boksu lepiej będzie jeśli wygra AJ bo widać, że jest chętny na wielkie walki. Kliczko może kisić pasy, znów szukać jakichś słabiaków na obrony itd. itp.
Ale mam wrażenie, że jak AJ nie znoakutuje Kliczki w pierwszej połowie walki, to ostatecznie przegra to na punkty choć nie zdziwię się, jeśli bliski pojedynek skończy się zwycięstwem Anglika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017 - StefanBokser - 29-03-2017, 01:55 PM
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017 - Gogolius - 24-04-2017 10:46 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości