Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras
11-09-2016, 06:15 PM
Post: #23
RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras
Terminator
Ja się w zasadzie z Tobą zgadzam. Oprócz początkowych rund, które, przynajmniej w mojej opinii, były dla Gonzaleza, większość z nich wydawała się naprawdę wyrównana. Tylko, przynajmniej ja tak to widziałem obudzony o 5:00 w nocy, Nikaraguańczyk wyprowadzał mniej ciosów, ale był zdecydowanie bardziej precyzyjny. Po prostu lepiej się to oglądało, a ja bardzo doceniam taki boks. Cuadras zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze. Mnie wyszło 118-110 na korzyść Romana i nic z tym nie zrobię, ale pojedynek był na pewno dużo bardziej wyrównany niż wskazuje na to moja karta. W sumie chętnie zobaczyłbym rewanż o którym wspomina Gonzalez.

Jestem zdziwiony, że eksperci nazywają to walką roku. Mocny kandydat do TOP 10? Okej, ale nie więcej. Walka była toczona w półdystansie, cały czas coś się działo, ale jak już wspominałem, poprzez brak dramaturgii i taką jednostajną akcję trochę monotonna. Nie ma co się równać z pojedynkiem Vargas - Salido, a kilka innych też oglądało mi się o wiele lepiej. Oczywiście jak najbardziej do nadrobienia, bo to boks na kapitalnym poziomie, ale walka roku może być tylko jedna Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Roman Gonzalez vs Carlos Cuadras - kubala1122331 - 11-09-2016 06:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości