Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
28-11-2016, 07:49 PM
Post: #219
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
@Hugo pisał, że Sęk odmówił walki z Salamovem, a tymczasem pojedynek ten jest anonsowany wg boxreca na 10 grudnia. Sam już nie wiem co o tym myśleć, ale mam nadzieję, że jednak tym razem to @Hugo się myli, a Darek stanie przed kolejną sporą szansą w karierze, aby w miarę poważnie zaistnieć w boksie zawodowym.

Zdecydowanym faworytem jest dla mnie Rosjanin, bo jakoś ciężko mi wierzyć, żeby Darek miał pokazać boks o jakieś trzy klasy lepsze niż w ostatnich dwóch walkach. Ja wiem, że Sęk jest to bokser, który mobilizuje się na duże walki, a jeszcze bardziej na te, gdzie publika mu nie sprzyja. Wydaje mi się jednak, że ostatni spadek formy Darka to nie są tylko kwestie podejścia i mobilizacji do danego pojedynku. Takie starcie z Salamovem dałoby masę odpowiedzi na to, gdzie jest obecnie Sęk i na co go stać.

Ogólnie bardzo ciekawie szykuje się ten 10 grudnia. U nas naprawdę solidna gala we Wrocławiu (transmisja w Polsacie Sport), do tego arcyciekawy undercard w Wielkiej Brytanii, ale śmieszny main event (też transmisja w Polsacie Sport i Extra), średnia gala z Crawfordem, ale warta obejrzenia dla samego Terrence'a (transmisja w Polsacie Sport), Parker - Ruiz w Nowej Zelandii (brak transmisji), Charlo - Williams/Cuellar - Mares (transmisja w Canal+ Sport2), Chavez Jr - Britsch, walka Dąbrowskiego w Kanadzie z Alvarezem i ewentualnie Sęka z Salamovem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 28-11-2016 07:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości