Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
12-08-2019, 11:54 AM
Post: #825
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Zestawienie Parzęczewskiego z Mendym nie jest złe. Wydaje mi się, że walki z doświadczonymi, twardymi zawodnikami są Robertowi bardzo potrzebne, jeśli rzeczywiście są myśli, żeby realnie mierzyć w coś większego w dłuższej perspektywie. Ja wciąż mam w pamięci tę jego walkę z Croninem, gdzie po 4-5 rundzie zaczął prezentować się bardzo przeciętnie, jakby nie miał już sił. Fajnie będzie zobaczyć, czy od tego momentu poczynił w tej kwestii jakieś postępy.

Inna sprawa, że Mendy wydaje się być coraz bardziej zmęczony boksem i kto wie, czy nie uda się go ograć przed czasem. A jeśli tak by się stało, notowania Parzęczewskiego poszłyby mocno w gorę. Sam nie jestem fanem sprowadzania na polskie gale tak niewygodnych, nudnych pięściarzy, ale może to być ostatnia szansa, żeby złapać cenny skalp, póki nazwisko Mendy'ego jeszcze coś znaczy.

Powrót Szymańskiego nie ma większego sensu od strony sportowej. Ale jeśli chłopak chce sobie boksować, to czemu nie? Nie życzę wielkich walk, ale na lokalnym podwórku może jeszcze coś zdziałać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 12-08-2019 11:54 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości