Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
16-05-2019, 08:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2019 08:27 AM przez szalonyAli.)
Post: #817
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Według rankingu ESPN :
Główka 2 w kategorii jr ciężkiej( nr 1 jest Usyk wieć w zasadzie Polak jest liderem).No według mnie jednak dał bym przed nim jeszcze Briedisa , no i może Dorticosa. 9 Diablo no nie ;-).
W Cięzkiej 10 Kownacki pozycja jak najbardziej , ale potencjał o wiele większy, w moim zdaniem Wilderem może być niespodzianka na serio. Polak mistrzem świata ?
9 Sulęcki , musiałbym jeszcze raz zrobić ranking , ale ja go widzę napewno wyżej. Walka z Andrade 50 na 50. Ale nie wiem czy Wilczewski pomoże w drodze po pas.

Szanse na pas ma też Szeremata. Już od dłuższego czasu mówi się o takiej możliwosci. Teraz pojawiąl się kolejna opcja. Jeśli ALvarez zawalczy z Gołovkinem , to Kamil powalczyłby o wkaujący pas z Drewiaczenką . No i tutaj szanśe by były, ale Kamil musi przygotować się na maxa i uważnie zadawać ciosy, żeby dokładnie trafiać .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - szalonyAli - 16-05-2019 08:24 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości