Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
10-03-2019, 09:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2019 09:38 PM przez szalonyAli.)
Post: #805
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Tak szans z golovkinem mu nie daje .Chociaż początek pierwsze rundy może mieć dobre , ale potem gdy dojdzie do wymiany po prostu GG go w końcu przełamie. Jego cios nie będzie budził respektu po prostu.GG to klasa. Z Andrade czy Charlotte jakieś szanse ma , żeby dać dobra walkę. Z culcayem podobnie .Porównałem go do Michalina , ale teraz Kamila porównam może trochę na wyrost do Warringtona .Najpierw sprawił sensację z Selbym potem z Framptonem. Selbym to dla mnie poziom Culcaya , zaś Framptonem no mający problemu z wagą to tak trochę Andrade .I jak dla mnie to z nimi Polak ma jakieś szanse na równa walkę ale i tak ze względu na to że Polak przegrana ale może zawalczyć tutaj ladnie

Tylko mówię o Kamilu przygotowanym na co najmniej 100 procent.ten chłopak to pracuś , dysponuje niezła technika więc może bo jeśli zawalczy jak tutaj to nie ma czego szukać na świecie

Odnośnie tej walki to ja wypunktował email 119 do 109 , no 118 110 w normie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - szalonyAli - 10-03-2019 09:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości