Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
26-12-2018, 01:03 PM
Post: #778
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(26-12-2018 09:15 AM)Hugo napisał(a):  
(25-12-2018 08:37 AM)kuba2 napisał(a):  
(23-12-2018 10:29 AM)Hugo napisał(a):  Moim zdaniem Radczence nie tyle brakło kondycji, żeby znokautować Balskiego, co po 10-15 sekundach celowo odpuścił. Skalkulował sobie, że przyjechał ładnie przegrać, więc bił tak, żeby nie przewrócić. Podłożył się na polskim ringu nie pierwszy raz zresztą. ....

patrząc uważnie na przebieg tej rundy, to co piszesz to czysty nonsens
To popatrz sobie uważnie na przebieg walki od 1:10 przed ostatnim gongiem. Mniej więcej w tym momencie Balski jest zamroczony, ale Radczenko odpuszcza i "przestaje trafiać". Pomyliłem się o tyle, że przekalkulowanie sprawy zajęło Radczence nie 10-15 sekund, a całą minutę.

Dwie sprawy - po pierwsze w ogóle nie zauważyłem żeby Radczenko odpuszczał. To nie gra komputerowa ze stopniowo malejącym paskiem energii, tak to wygląda właśnie, czasem musisz dychnać i nie ma bata. Tak samo odpuścił AJ Kliczce jak go przewrócił? dla mnie to byla mega naturalnie wyglądająca walka. Walczyłęś coś na poważnie?
Po drugie - bokserzy niespecjalnie kalkuluja w takich momentach ale jeżeli masz racje to z łepetyną Radczenki wyjątkowo kiepsko. Wygrywając z Balskim nie dość że na bank dostałby rewanż za większą kase, bardzo mozliwe że kolejne walki z dużo lepszymi rywalami bo byłby u nas znany jako ten który sponiewierał Głowke, pokonał Balskiego itp. Poprawiłby kiepski bilans walk, znalazł się w rankingach. Tymczasem on po raz kolejny pokazał że jest kurwewsko niebiezpieczny a jednocześnie wygrana z nim kompletnie nic nie daje bo rekord coraz gorszy, miejsca w rankingach nie ma, rozpoznawalny jest tylko u nas.
Dla mnie ta teoria kompletnie nie ma sensu. Już prędzej uwierze że Kliczko celowo odpuścił Furemu - tak to wyglądało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kuba2 - 26-12-2018 01:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości