Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
10-11-2018, 05:52 PM
Post: #762
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Oczywiście, że tak. Tylko, że Jeżewski już wcześniej pokazywał, że w przygotowaniu kondycyjnym orłem raczej nie jest. Jeśli dobrze pamiętam, to on walki z Banksem czy Oleksijenką bardzo spokojnie zaczynał, tracił mało sił, potem przyspieszał, ale zazwyczaj w tej końcówce już i tak nie wyglądał zbyt świeżo. Zobaczymy, jak przyjdzie już taki prawdziwy test to wtedy poznamy ostateczną odpowiedź, jak jest z nim pod tym względem. Ja ogólnie przekonania nie mam, starcia Jeżewskiego nie kojarzą mi się ogólnie z dobrym boksem, ale widać, że chłopak jest inteligentny, mądry, więc być może jeszcze to co najlepsze przed nim. Na razie, nie dawałbym mu większych szans ani z Balskim, ani z Cieślakiem, nie mówiąc już o wyżej notowanych polskich cruiserach.

Większe szanse na poważniejszą karierę dawałbym jednak Gardzielikowi. On w poprzednich pojedynkach wyglądał trochę lepiej niż wczoraj. Ma taką swobodę, fajnie bije po dołach. Na najwyższym poziomie dyskwalifikuje go kilka rzeczy, natomiast jestem w stanie sobie wyobrazić, że przy dobrym prowadzeniu i sporej dozie szczęście może doczłapać się do walki o jakieś EBU.

Natomiast Jakubowskiemu daję jeszcze czas. Chłopak, który walczył na amatorce naprawdę fajnie po prostu nie może wyglądać zawsze w ringu tak beznadziejnie jak wczoraj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 10-11-2018 05:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości