Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
28-10-2018, 11:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2018 11:14 AM przez DevonPL.)
Post: #755
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Talarek pokonał Johna Rene w pierwszej rundzie. Tak jak w komentarzu na głównej napisałem Polak wygrał szybko przed czasem. Rene poza napompowanym rekordem chyba nic nie prezentuje. Próbowano z Amerykanina zrobić niewiadomo jakiego wielkiego boksera, ale okazał się niewypałem. Talarek powinien toczyć pojedynki z poważniejszymi rywalami za granicą. Marek Jędrzejewski zanotował drugą porażkę w ostatnich trzech walkach. Zapowiadał się na dobrego boksera, a już został negatywnie zweryfikowany. Niedoszły rywal Jordana Kulińskiego, zmierzył się z ostatnim rywalem Jordana. Sierhij Żuk pokonał rywala na punkty. Mateusz Kowalczyk przegrał z Mariuszem Piwowarem. Ogólnie poza walką Gudel vs Jędrzejewski nie było niczego godnego uwagi. Całe szczęście, że nie oglądałem gali.

Tego samego dnia odbywała się gala w Zabrzu. Podczas tejże gali zwycięstwa zanonowali m.in Kamil Młodziński, Tomasz Gromadzki, Mykola Vovk i Przemysław Gorgoń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - DevonPL - 28-10-2018 11:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości