Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
22-09-2018, 01:49 PM
Post: #742
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(22-09-2018 08:56 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ogólnie trzeba powiedzieć, że bardzo fajna walka, stojąca na naprawdę niezłym poziomie sportowym. Szczerze mówiąc to ostatnio żadna walka w Polsce "nie zleciała" mi tak szybko. Ja się sam czasami śmieję z Jonaka, z tego jego rekordu, ale co by nie mówić - zdecydowanie bardziej to jego wolę oglądać w akcji niż tych wszystkich bezpciowych Zyśków czy Syrowatków...

Ja miałem 77-75 dla Jonaka, kluczowa do punktacji czwarta runda, która spokojnie mogła iść w stronę Uzbeka - wtedy remis. Reszta rund raczej klarowna.

Myślimy podobnie, wolę oglądać takiego Jonaka niż Syrowatkę czy Zyśka. Jonak może śmiało walczyć o pas EBU, ale wagę niżej. Tam mistrzem jest Zakaria Attou. Francuz byłby w zasięgu Jonaka. W średniej jest Szeremeta. Z Szeremetą też mógłby coś ugrać. Mam nadzieje, że w listopadzie dostanie rywala pokroju Howarda Cospolite.

Podczas gali w Kopalni Soli dojdzie do walki Jordana Kulińskiego z Piotrem Gruchałą. Znów dla Kulińskiego rywal z bardzo małą ilością walk. Zamiast jakiegoś lepszego zawodnika dostaje zawodnika z rekordem 1-1. PORAŻKA.

Mokola Vovk rywalem Żeremińskiego. Solidny bokser, ostatnio przegrał przed czasem, ale walczył z bokserem walczącym dwie kategorie wagowe wyżej. Żeromiński ostatnio dwukrotnie przegrał z Łukaszem Wierzbickim (z czego w pierwszej walce został oszukany). Muszę powiedzieć, że Mateusz Borek umie zachęcić fanów boksu do oglądania jego gal.

Karta na listopadową galę Mateusza Borka prezentuje się następująco:

Adam Balski vs Nikodem Jerzewski
Robert Parzęczewski vs Dariusz Sęk
Łukasz Wierzbicki vs Bethuel Ushona
Damian Wrzesiński vs Michał Chudecki
Michał Żeromiński vs Mykola Vovk
Rafał Grabowski vs Kamil Młodziński
Damian Jonak vs ???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - DevonPL - 22-09-2018 01:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości