Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
04-05-2018, 11:46 PM
Post: #708
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Myślę, że w całym zalewie zalosnych polskich gal, trzeba wyróżnić dzisiejszy event w Kościerzynie, który naprawdę dobrze się oglądało. W transmisji znalazło się osiem walk i tylko jedna była nieoglądalna. Najfajniej pokazał się Kamil Gardzielik, którego nazwisko należy sobie zapamiętać. Z młodych debiutantów najciekawiej pokazał się Ukrainiec Max Miszczenko, który bardzo dobrze radził sobie z agresywnym rywalem, a już krótka kontra nokautująca była naprawdę świetna. Poza tym fajny debiut Kewina Gruchały, ciekawy występ Rafała Grabowskiego, który dużo umie, często bije, ale ma totalną łapę w rękawicy.
Dobrze, że obyło się bez wałka. Michał Bańbuła (rekord 12-30) lał Podłuckiego, ale myślałem, że nie dadzą przegrać Piotrowi. A tu proszę, uczciwy werdykt. Ale sama walka - dramat.
O main evencie nie ma co pisac. Przeciętny Jeżewski łatwo ogral Banksa, który jednak przyjechał bez ambicji na zwycięstwo.
Ogólnie gala to spore zaskoczenie in plus. Spodziewałem się jakiejś masakry, szybkiego przelaczenia na Ekstraklasę, a było całkiem dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - kubala1122331 - 04-05-2018 11:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości