Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
28-02-2018, 06:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 06:25 PM przez Wietnam.)
Post: #675
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
21 kwietnia na gali Polsat Boxing Night w Częstochowie na ring po dwuletniej przerwie powróci
Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO). Nazwisko rywala pięściarza z Poznania nie jest jeszcze znane.

......................

Z konkurencji.

Andrzej Wasilewski skomentował w rozmowie z Przemysławem Osiakiem zły klimat, jaki w ostatnich
miesiącach pojawił się wokół polskiego bosku zawodowego. Szef grupy Sferis KnockOut Promotions
zadeklarował, że sytuacja dojrzała do tego, by zdecydować się na znaczące zmiany.

- Myślę, że w ostatnim czasie wizerunek tego sportu i biznesowe konstrukcje w polskim boksie
zostały zdemolowane - wiemy przez kogo, wiemy, co się wydarzyło, celu i przyczyny nie rozumiem,
wynik jest katastrofalny - stwierdził Wasilewski. - Ja byłem jedną z osób, które najgłośniej krzyczały,
żeby inaczej konstruować rozwój boksu w Polsce, bo to doprowadzi do katastrofy i wydarzenia z
ostatnich dni pokazują, że to dotyczy nas wszystkich.

- Trzeba zamknąć drzwi, powiedzieć "dziękuję bardzo" i zacząć to robić inaczej, bo tak się nie da
pracować. Szkoda tej pięknej dyscypliny, tych zawodników, którzy nie mieli okazji pokazać swoich
możliwości i cieszyć kibiców przez jakieś głupie gierki ludzi, którzy z przyczyn tylko dla nich
zrozumiałych nie próbowali budować poziomu sportowego. Pewien model biznesowy się wyczerpał, a
model realizowany w ostatnim czasie to jest totalna patologia i po prostu tak się nie da.

Współpraca, w której nie staramy się budować wysokiego poziomu sportowego, a chwalimy bójki jak
spod budki z piwem, po prostu na nie interesuje - powiedział współwłaściciel największej polskiej
grupy promotorskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - Wietnam - 28-02-2018 06:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości