Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
16-07-2017, 10:54 AM
Post: #482
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Naszła mnie taka refleksja po zwycięstwie Kownackiego, który do tej pory pozostawał anonimowy dla zwyczajnego kibica. Chyba nikt nie stawał na głowie, by ściągnąć go do Polski, choćby na walki z lokalnymi pięściarzami typu Rekowskiego. Argumentowano to w sposób poniżej krytyki, o czym pisałem w innym wątku.

Tymczasem... Jest to historia, o której już pewnie nikt nie pamięta [i dobrze]. Promotorzy zdecydowali się w 2014 roku ściągnąć na polski rynek, z Antypodów, ewidentnego buma tylko dlatego, że ten miał polskie korzenie. Pięściarz, o którym mowa, to Ben Wrotniak. Jego przylot do Polski skończył się tym, że został rozbity przez Włodka Letra. Tymczasem Adam Kownacki pozostawał na cenzurowanym, a nie sądzę by ściągnięcie go, kosztowało wiele więcej niż wleczenie przez 2/3 świata Wrotniaka.
---

Korzystając z okazji, zapytam o dwie walki:
1) Różański vs Sosnowski - serio zastanawia mnie ta potyczka. Wiadomo, III - IV liga, ale może być dość emocjonująco. Sosnowski ma za sobą doświadczenie, a Różański mocny cios, choć jest też bardzo surowy.
2) Wie ktoś cokolwiek na temat tego Kubańczyka ściąganego dla Stępnia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale - redd - 16-07-2017 10:54 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości