Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy USA
10-03-2012, 03:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2012 03:23 PM przez redd.)
Post: #2
RE: Najlepsi bokserzy USA
1. Floyd MJ - Trudno pominąć całokształt jego osiągnięć, rekord ma imponujący, styl odniesionych zwycięstw (jedynie Castillo I) nie wzbudza we mnie kontrowersji. Ostatnio mało walczy. Po rocznej przerwie wziął na przeciwnika groźnego Ortiza, uskrzydlonego zwycięstwem z Berto, szkolił go przez 4 rundy i kontrowersyjnie znokautował. Teraz będzie walczył z Cotto. Tak jak napisałem, nie za często walczy, ale jak już się bije to z topowymi zawodnikami, a nie pompowanymi/odwodnionymi pretendentami.

2. Bernard Hopkins - Legenda zawodowego boksu, wprawdzie uważam go za boksera schyłkowego, ale całokształt, pokonanie dwa razy Pascala i zostanie najstarszym mistrzem w historii mówią same za siebie. To już bokserski staruszek, ale w ringu cholernie niewygodny, sprytny, faulujący. Wiem, że nie lubisz Hopkinsa, ale miejsce w pierwszej dziesiątce póki co powinien dostaćSmile

3. Andre Ward - Nudny, ale do bólu skuteczny, w 100% wykorzystuje swoje ringowe atuty. Jego największą wadą jest chyba kondycja, oraz waciany cios. Świetny technik, mający za sobą znakomitą serię i zwycięstwo w prestiżowym turnieju super six. Jego rekord robi wrażenie, niektórzy mówią, że to drugi Hopkins, póki jednak oryginał walczy w ringu, to Ward dostanie miejsce za nim.

4. Chad Dawson - Spory talent, ale chyba w pewnym momencie zatracił motywację. Myślę jednak, że kryzys już za nim i w ringu znowu pokaże to co ma najlepsze. W walce z Hopkinsem widziałem sportową złość i determinację, tego mi wcześniej brakowało w jego boksie. Rekord też ma imponujący, Tarver, Johnson, Adamek, Diaconu. Myślę, że stać go na wiele więcej.

5. Timothy Bradley - Nie przepadam za nim, ale to bardzo dobry bokser. Denerwują mnie jego faule. Jednak mimo tego to bardzo dobrze wyszkolony pięściarz, potrafiący dopasować się pod przeciwnika. Zunifikował tytuły z Alexandrem, pokonał kilku mocnych zawodników, teraz czeka go walka życia z Pacquiao.

6. Robert Guerrero - Mój ulubieniec, bardzo wszechstronny bokser, niewygodny, potrafiący dostosować się pod styl przeciwnika. Bardzo unikany. Pokazuje boks kompletny, świetny technik. Zdobył już tytuły w dwóch kategoriach (można liczyć 3, jeżeli policzy się interimy zdobyte w walce z Katsidisem). Powinien dostać dużą walkę, zasługuje na nią. Szkoda, że nie doszło do jego walki z Maidaną. Oby po kontuzji forma była właściwa.

7. Adrien Broner - Wielki talent, posiada naprawdę znakomite umiejętności jak na swój wiek. Męczył się z De Leonem, ale odniósł także kilka błyskotliwych zwycięstw. Być może to przyszły dominator p4p.

8. Brandon Rios - Ostatnie 1,5 roku miał olśniewające, pokonał kilku dobrych przeciwników i dorobił się renomy wojownika. Ciężko mu będzie zrobić limit lekkiej, więc jego debiut w kategorii junior półśredniej raczej pozostaje kwestią czasu.

9. Austin Trout - tutaj nic więcej od siebie bym nie dorzucił.

10. Lamont Peterson - Dał świetną walkę z Khanem, chociaż niekoniecznie zasłużył na zwycięstwo w tamtym pojedynku. Lubię Petersona za jego serce do walki, ciekawe jak potoczy się jego kariera.

Ogólnie ciekawy ranking, można na pewno podyskutować, Stany to dalej bokserska potęga, więc powstały ranking jest potrzebny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 10-03-2012, 02:09 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - redd - 10-03-2012 03:22 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Maynard - 10-03-2012, 04:01 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 10-03-2012, 05:12 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - redd - 10-03-2012, 07:49 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 10-03-2012, 08:00 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Maverick - 14-03-2012, 12:11 AM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 13-04-2016, 06:29 AM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 19-04-2017, 09:00 AM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Wit - 19-04-2017, 09:45 AM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Gogolius - 19-04-2017, 04:24 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - kubala1122331 - 19-04-2017, 04:35 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 19-04-2017, 06:29 PM
RE: Najlepsi bokserzy USA - Hugo - 21-04-2017, 03:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości