Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
31-03-2012, 04:55 PM
Post: #68
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
Z rankingiem i opisem zawodników półciężkiej w zdecydowanej większości zgadzam się.

W cruiser, to jednak mam ciut odmienny punkt widzenia.

1. Lebedev - Jak dla mnie niepokonany bokser. Uważam, że wygrał z Huckiem, ale został przekręcony. Niby mało efektowny, ale efektywny. Mocny cios, całkiem szczelna obrona, poprawna technika i szybkość. Brakuje mu trochę błyskotliwości i czucia walki (odpuszczał w końcówce z Huckiem, cackał się z RJJ, nie przycisnął Toneya). Miernikiem jego umiejętności niech będzie walka z Huckiem, gdzie "pokonał" w lepszym stylu "Kapitana", niż jego rodak Powietkin.
2. Huck - Wydaje mi się, że ciągle, małymi kroczkami robi postępy. Niewygodny, twardy i waleczny. Do tego mocno bijący. Ma u mnie dużego plusa za to, że często walczy.
3. Hernandez - Ma spory potencjał, ale dla mnie pozostaje ciągle nierównym bokserem. Ma szybkość, warunki fizyczne i przyzwoity cios. Technika też jest jego mocną stroną.
Z Cunnem walczył pierwszą połowę walki znakomicie, potem jednak trochę spuchł. W jednym pojedynku zdarzają mu się i lepsze i gorsze momenty... Ciekawy jestem jak poradzi sobie z agresywnym i mocno bijącym bokserem.
4. Afolabi - Spory talent, ale bardzo chimeryczny. Jak mu się chce wygląda znakomicie w ringu, no ale nie zawsze chce mu się chcieć... Niewygodny, śliski, potrafiący przyłożyć, dobry technicznie. Mam nadzieję, że w przyszłości utrzyma formę z walki z Brudowem. Pojedynek z Huckiem zapowiada się bardzo ciekawie.
5. Tarver - Niby staruszek, ale jak dla mnie zdeklasował Greena, z którym męczył się Włodarczyk. Jeżeli jest w stanie utrzymać formę z tamtego pojedynku, to kto wie? Może tytuł w Cruiser... Walka z Kayode wiele nam powie o dyspozycji Tarvera.
6. Włodarczyk - Nie przepadam za jego talentem, moim zdaniem powinien stracić pas w walce z Palaciosem... Jest dosyć szczelny, posiada dobrą kondycję i potężny cios. W ringu często sprawia wrażenie zagubionego. Poskładał Greena, ale warto przypomnieć sobie co z Greenem robił Tarver. Dobrze, że ma pas, ale cholera wie co jeszcze pokaże w ringu.
7. Aleksiejew - Bardzo dobra technika, kombinacje i szybkość. Jednak wydaje mi się, że brak mu twardości. Kołka Licinę ogrywał znakomicie, ale jak trafi na agresora z solidnym uderzeniem polegnie przed czasem. Posiada EBU i za to daję mu 7 miejsce.
8. Masternak - Sprawia wrażenie boksera czującego się jak ryba w wodzie w ofensywie, bardziej ciekawi mnie jednak jego niesprawdzona defensywa i szczęka. Ciągle się rozwija, walczy bardzo efektownie, czekam jednak na walkę z naprawdę wartościowym zawodnikiem, który bardziej zweryfikuje Mastera.
9. Kayode - Dla mnie typowy "fizol". Siła fizyczna + dobry cios... Mało finezji, do końca nie wiem na co go stać. Walka z Tarverem będzie znakomitym weryfikatorem.
10. Cunningham- Kiedyś znakomity zawodnik, ale dzisiaj bokser schyłkowy i na równi pochyłej. Jednak za osiągnięcie i ciągle nienaganną technikę dostaje u mnie 10 miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser! - redd - 31-03-2012 04:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości