Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
29-03-2012, 05:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2012 05:52 PM przez Maverick.)
Post: #67
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
Tak późno dołączam do dyskusji, bo miałem ciężki tydzień.
Co do półciężkiej to mogę trochę popolemizowaćSmile

1. Bernard Hopkins - chyba wszystko co było do napisania już zostało napisane, dwukrotnie dał solidną lekcję Pascalowi i mimo swojego wciąż się wybija na tle rywali.
2. Jean Pascal - solidne lekcje od Hopkinsa, ale zwycięstwo nad Dawsonem do tego słaba aktywność, ale mimo wszystko drugie miejsce.
3. Chad Dawson - wielki potencjał, ale przegrałz Pascalem, więc ląduje za nim.
4. Gabriel Campillo - przegrywał po kontrowersyjnych porażkach z panującymi mistrzami świata dlatego umiesza go przed nimi.
5. Tavoris Cloud - solidniak, ale Campillo pokazał, że pewnego poziomu raczej nie przeskoczy.
6. Nathan Cleverly - mistrz WBO, pokonał Murata, ale innych dużych nazwisk nie pokonał na swojej drodze.
7. Beibut Shumenov - dał dwie bliskie walki z Campillo, mało walczy, ale ma potencjał.
8. Ismayl Sillakh - największy talent w półciężkiej, unikany przez czołówkę, nawet Pascal wolał poczekać na title shoot niż z nim walczyć eliminator, bo mało do zyskania dużo do stracenia. Wkrótce zawalczy z niepokonanym Grachevem.
9. Isaac Chilemba - drugi z młodych talentów tej kategorii wagowej, bardzo dobrze wypadł na tle Mirandy.
10. Dmitrij Suchocki - miejsce w top 10 za walkę z Braehmer, w której był bliski zwycięstwa przed czasem i pokazał hart ducha, teraz czeka go walka z Cleverlym, kto wie czy nie ostatnia.
Co do zmian w junior półśredniej po weekendzie to moje uwagi:
1. Timothy Bradley
2. Amir Khan
3. Lamont Peterson
4. Lucas Martin Mathysse
5. Marcos Rene Maidana - za wpadkę z Alexandrem
6. Danny Garcia - za tytuł WBC i wygraną z Moralesem.
7. Zab Judah - za wygraną z Parisem.
8. Mike Alvarado
9. Erik Morales wg mnie po porażce z Garcią Morales powinien spaść, ale na 9 bo mimo słabej formy jednak urwał kilka rund.
10. Kendall Holt za szybkie zwycięstwo z Colemanem, wg mnie zasłużył na 10 miejsce bardziej niż Soto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser! - Maverick - 29-03-2012 05:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości