Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
29-03-2012, 10:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2012 10:33 AM przez Maynard.)
Post: #65
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
@Mastrangelo i Hugo

-Czakijew to dla mnie ciągle trochę tajemnica, widziałem go raz, czy dwa i jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Jest solidny, potrafi przyłożyć, ale nie widzę w nim błysku. Oczywiście, spokojnie w ciągu paru at może wejść do czołówki, ale bazując na samych walkach z Rusiewiczem, większe wrażenie z tym rywalem zrobił na mnie Afolabi. Czakijew musi dostać kilku rywali klasy Kotlobaja w najbliższym czasie, żebym coś sensownego mógł o nim powiedzieć. W każdym razie jest dość blisko dziesiątki i będę o nim pamiętał w razie jakichś przetasowań.

-Po raz kolejny napiszę, że nie uważam Lebiediewa za nikogo specjalnego, i tak wysoko go ustawiłem. Solidny, ale bardzo przewidywalny.

-Afolabi na pewno byłby wyżej, gdyby poważnij traktował swoją karierę i częściej mierzył się z czołówką, bo to świetny pięściarz, o wielkim talencie, ale nie potrafiący wykorzystać własnych możliwości. Może też trochę w tym winy promotorów?

-Kwestia Włodarczyka - gdziekolwiek bym go ustawił, będzie to dla kibiców w naszym kraju sprawa kontrowersyjna. Mówię, gdyby nie KO na Greenie, pewnie nie byłoby go w dziesiątce, tak na razie jest i czeka na wyniki walk rywali. Z taką aktywnością wyżej raczej nie zajdzie.

-Ciężką sprawą jst ocena Hernandeza, bo też wyskoczył trochę jak diabeł z pudełka w ostatnim roku. Przeskok na najwyższy poziom miał szybki, jednak może być w tym też "wina" Cunninghama, który okzał się słabszy, niż nam się wydawało. Co do samego Cunna, to urwanie tylu rund Hernandezowi i kontrowersyjny przebieg pierwszej walki pozwalają mu trzymać na razie wysokie miejsce. Zobaczymy, co dalej.

-Co do półciężkiej, to miałem z nią wyjątkowo ciężki orzech do zgryzienia, dokładnie tak, jak napisał Hugo, sklecenie w niej sensownego rankingu, to była męczarnia. Czekam na Hopkins-Dawson w celu ewentualnych poprawek.
@Jerome
Proszę:
http://ringtv.craveonline.com/ratings/cruiserweight
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser! - Maynard - 29-03-2012 10:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości