Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
28-03-2012, 10:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2012 11:52 AM przez Maynard.)
Post: #55
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 26 marca
Nom, obejrzałem już 4 pierwsze rundy w dobrej jakości:
http://www.youtube.com/watch?v=x0y4n9OSV50

Nokdauny czyste, ale też specjalnie wrażenia na Suriyanie nie zrobiły. Sato miał bardzo dobry początek, potem pewnie było gorzej, ale do tego jeszcze dojdę.

Edit:
Kurde, obejrzałem całość, świetna walka, polecam (najlepiej z tego linka którego podałem, koleś wrzucił także 2 kolejne części)!
Punktacja jest moim zdaniem OK, Sato nieznacznie wygrał, dzięki tym nokdaunom.

Obaj świetnie przygotowani, Sato ma znakomite ciosy proste, wykorzystuje swoje warunki fizyczne (jak większość Japończyków w tych kategoriach, jest bardzo wysoki i szczupły, jak na ten limit wagowy), Suriyan mniejszy, bardziej nabity, walczył bardzo podobnie, jak z Rojasem i Nashiro - kontrując, bijąc lewe sierpy, które ma świetnie opanowane. gdyby mocniej uderzał, pewnie zachwiałby kilka razy Japończykiem.

Lubię tę kategorię właśnie za to, że trudno przewidzieć wyniki walk mistrzowskich, tak wyrównana czołówka powoduje, że będą kolejne przetasowania.

Niedługo walczy Narvaez z Cabrerą (tu akurat nietrudno trafić wynik, bo wygrana na punkty w Argentynie graniczy z cudem) i przede wszystkim Shimizu z Tepparithem w Japonii. No i 7 kwietnia dwaj Meksykanie o IBF - Sanchez z Rosasem (tutaj zdecydowanie stawiam na Rosasa, więc kolejny pas może zmienić właściciela).

Jeśli chodzi o ranking, to Sato przeskakuje na 2 miejsce z 6, Suriyan zostaje tam, gdzie był, w nagrodę za świetną postawę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 26 marca - Maynard - 28-03-2012 10:40 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości