Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
26-03-2012, 12:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2012 12:58 PM przez Maynard.)
Post: #50
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
Zaktualizowałem ranking:

-musza: Marquez zostaje na swoim miejscu, chociaż wygrana z Mepranumem jest wartościowa, wielu oczekiwało tego rewanżu, ale okoliczności w jakich on nastąpił są co najmniej dziwne.

-super kogucia: spore przetasowania - nowy mistrz IBF, Jeffrey Mathebula ląduje na miejscu 6, bezpośrednio przezd poprzednim (Ndlovu), którego pokonał po wyrównanej walce; dzięki temu Vazquez i Munroe awansują o jedno oczko - na 4 i 5 miejsce; Ndlovu spada oczywiście z 4 na 7; Masaaki Serie, który był 10, wypada z rankingu; zamieniam miejscami bardziej aktywnego Poonsawata z Molitorem, który ląduje na 10. Pierwsza trójka bez zmian.

-junior półśrednia: Garcia po wygranej z Moralesem awansuje na 6 miejsce, El Terrible spada na 10, na razie go zostawiam w rankingu; Zab Judah awansuje na 7, dzięki wygranej nad Vernonem Parisem, ten ostatni, który w ringu bardziej przypominał Paris Hilton, niż Vernona Forresta, ląduje poza dziesiątką, a w jego miejsce wchodzi Humberto Soto, którego umieszczam przed Moralesem na 9 miejscu.

-junior średnia: Molina i Kirkland zostają tam, gdzie byli; dyskwalifikacja, moim zdaniem, zupełnie niesłuszna; Molina prowadził na punkty.

Poza tym, poprawiłem trochę opisów pięściarzy, zwłaszcza w super koguciej, piórkowej i super piórkowej.

Kategorii półciężkiej spodziewajcie się jutro, bo dzisiaj nie mam już czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca - Maynard - 26-03-2012 12:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości