Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
21-03-2012, 01:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2012 01:09 PM przez Adam.)
Post: #49
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
W półciężkiej oczywiście Hopkins wygrywa: nie tylko pod względem sukcesów, ale także aktualnej formy. Nie jestem przekonany czy Dawson zasługuje na miejsce 2. Teoretycznie wydaje być się jedynym, kto może zagrozić Hopkinsowi, jednak to może być iluzja, bo ich pierwszy pojedynek nie odpowiedział na żadne pytanie. Poza tym Dawson przegrał z Pascalem i nie był to absolutnie żaden wałek. Okres ostatnich ponad dwóch lat, to tylko JEDNO zwycięstwo Dawsona, na punkty z Adrianem Diaconu, po jego dwóch porażkach z Pascalem. Dlatego mimo ostatnich dwóch porażek (właściwie remisu i porażki, lecz ten remis powinien być porażką) Pascala z "numerem 1", to nie wiem czy to jednak nie on zasługuje na to by być drugi. Zwłaszcza po ostatniej kontrowersyjnej wygranej Clouda, dobieraniu sobie słabych przeciwników Cleverly'ego oraz Shumenova - którą to trójkę bez problemu ograli by, i Hopkins, i Pascal, i Dawson - nie widzę jakiś innych możliwości na miejsce numer 2, za Hopkinsem.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca - Adam - 21-03-2012 01:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości