Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
16-03-2012, 12:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 12:43 PM przez Maverick.)
Post: #38
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca
No to co do 10 miejsc to z tych co wymieniłeś to w junior półśredniej wg mnie Paris, który jednak pokonał Colemana przed czasem, do tego w perspektywie walka z Zabem, która zweryfikuje jego obecne możliwości.

Natomiast w półśredniej postawiłbym na Senczenko, którego nawet umieściłem w swojej wersji rankingu (pokonał Nuzhnenko, który wówczas był nawet ciekawym zawodnikiem). A Van Heerden i Lujana można będzie lepiej ocenić i ewentualnie umieścić któregoś w dziesiątce po ich bezpośredniej walce, która już w czerwcu.

A co do Glena Johnsona w super średniej to tylko dlatego nie dałem go na 8 miejscu, że przegrał ostatnie walki i nie wiadomo czy będzie chciał tu zostać.

Co do dalszego rankingu to proponowałbym, żebym z junior ciężką poczekał do niedzieli, bo w sobotę mamy 2 walki szerokiej czołówki (Fragomeni - Branco, Kołodziej - Ilie) i być może przydałyby się one w ustalaniu końcowych miejsc w dziesiątce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca - Maverick - 16-03-2012 12:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości