Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
16-03-2012, 12:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 01:07 AM przez Maverick.)
Post: #35
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca
Co do super średniej:
Pierwsza dwójka się zgadzam. Zwłaszcza, że Bute kontrowersyjnie wygrał pierwszą walkę z Andrade.
3. Kessler - pokonał Frocha, wielokrtonie bronił swoich tytułów, wg mnie odrobinę zlekceważył Warda dlatego niecierpliwe czekam na ich rewanż. Faktycznie kariery wyhamowały jego karierę.
4. Froch - pokonał Abrahama, dał ciężką walkę Kesslerowi, przegrał z Wardem, ale nie unika starć z czołówką i wkrótce zawalczy z Bute. W walce z Dirrelem wg mnie zdecydował teren na którym walczyli.
5. Stieglitz - mistrz świata pokonał faworyzowanego Balzsaya i pokonał Gutknechta, ale wciąż bez poważniejszych wyzwań, niestety nie dojdzie do jego walki z Kesslerem.
6. Andre Dirrell - pierwszy pokonał Abrahama i pokazał jak z nim walczyć, skrzywdzony w walce z Frochem.
7. Oosthuizen - młody odważnie prowadzony ma już na koncie kilka walk ze średniakami plus remis z utalentowanym Chilembą.
8. Groves - w arcyciekawej walce pokonał DeGale'a, a później Smitha, jednak wcześniejsza walka z Andersonem pokazała, że ciągle jeszcze jest co poprawiać.
9. Anthony Dirrell - pozostający w cieniu brata, ale również dobry bokser, wciąż niepokonany, ale jednocześnie wciąż niesprawdzony, bo jeszcze nie walczył z czołówką.
10. Stevenson - obdarzony mocnym ciosem, ale jednak nie przekonuje mnie na tyle, by umieścić go wyżej.
Niewiele brakło Rodriguezowi by się złapać, ale jednak postawiłem na Stevensona, chociaż z drugiej strony to nie wiem czy Rodriguez poradził by sobie z Johnsonem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca - Maverick - 16-03-2012 12:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości