Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
14-03-2012, 05:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 02:10 PM przez Maverick.)
Post: #29
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca
@Hugo co do półciężkiej to zadam Ci takie samo pytanie jak w Twoim amerykańskim p4p, a mianowicie:
Co do Hopkinsa to jeśli Pascal nie jest dobry to nie wiem z kim Hopkins ma bronić pasa? Co by nie mówić Pascal pokonał Dawsona, a Hopkins udzielił Pascalowi 2 razy solidnej lekcji. Walki z Dawsonem też nie można ocenić na podstawie zaledwie dwóch rund. Cloud, Cleverly czy Shumenov wg mnie przegrywają z Hopkinsem, a to są mistrzowie, a nie pretendenci, to jak on ma mieć problemy z obroną pasa pomijając Dawsona? Co do Dawsona to słabo wypadał w walkach z Pascalem i Diaconu, więc uważam, że na podstawie samego talentu, nie może być liderem.
Co do junior średniej to z grubsza się zgodzę. Miejsca 1-2 oraz 5-7 ułożyłbym tak samo.

Jednak po imponującym zwycięstwie nad Angulo to Kirklanda dałbym na 3. miejscu, a Molinę na 4.
8. Spinks nie unikający wyzwań toczący wiele ciekawych i trudnych pojedynków nie zawsze wychodzący z nich zwycięsko.
9. Rodriguez w rewanżu bardzo wyraźnie pokonał Pawła Wolaka, wcześniej miał kilka ciężkich do punktowanie pojedynków, ale np Jackiewiczowi uległ na punkty bez kontrowersji.
10 Martirosyan duży talent, ale ostrożnie prowadzony, dotychczas tylko jedna walka zakontraktowana na 12 rund. Rywale dość mało wymagający, wg mnie będzie szybko piął się w górę, ale na razie nie zasługuje na wyższe miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca - Maverick - 14-03-2012 05:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości