Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
14-03-2012, 11:53 AM
Post: #25
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca
@Hugo

-junior półśrednia: bardzo sensownie to wymyśliłeś, zgadzam się, że taka kolejność w rankingu również byłaby ok; co do 10 miejsca, to Mabuzy tam nie widzę po KO z rąk Judaha, myślałem nad Soto i Parisem, ale ten pierwszy w junior półśredniej nie pokonał nikogo godnego uwagi, a drugi ma co prawda na koncie wygraną nad Colemanem, ale w zasadzie nic poza tym (z drugiej strony, niedługo zostanie zweryfikowany przez Judaha).

-półśrednia: nie mogę dać Berto przed Ortizem, jeśli mu się nie zrewanżuje za porażkę w najbliższej walce; moim zdaniem Berto ma ciągle większe osiągnięcia, niż Jones, a tym bardziej Brook (Jones, jeśli wygra z Baileyem, może wskoczyć wyżej); co do Aydina, to może rzeczywiście przesadziłem, zastanowie się nad jego miejscem w dziesiątce.

@Maverick

Fajnie, że pojawił się ktoś nowy ze świeżym spojrzeniem.

-półśrednia: tworzą ranking w ogóle nie pomyślałem o Baileyu, ale nie przekonuje mnie on zupełnie, dla mnie to ok. 20 miejsca w tej dywizji, zobaczymy zresztą, co pokaże z Jonesem, wyżej cenię nawet Aydina; co do Senczenki - zastanawiałem się nad jego kandydaturą, ale z kim on w ogóle walczył? Mniej więcej ten poziom, co Aydin, ale jest szansa na 10 miejsce i nawet wyższe, jeśli upora się z Malignaggim.


Fakt, półśrednią było trudno sensownie ogarnąć, ale totalnie utknąłem na junior średniej. Nie wiem, jak uszeregować szóstkę: Kirkland, Molina, Lara, Trout, Martirosyan, Bundrage. Wszyscy wchodzą do dziesiątki, na miejscach 3-8, ale nie mogę wymyślić sensownej kolejności.

Ciężko mi też zrobić coś sensownego z półciężką, wychodzi mi cały czas, że Hopkins powinien być pierwszy, Pascal drugi, a Dawson dopiero gdzieś ok. 5 miejsca, ale to trochę bez sensu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca - Maynard - 14-03-2012 11:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości