Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
13-03-2012, 12:33 PM
Post: #20
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca
Aktualizacje, na dzień 13 marca:

-superkogucia: poprawki zgodne z sugestiami redda - Munroe 2 miejsca w dół, Ndlovu i Vazquez po jednym w górę

-piórkowa: poprawki po walkach z ostatniego weekendu - Salido zostaje na 2 miejscu, ale wyżej jest tylko Gamboa, z którym przegrał; Lopez spada z 4 miejsca na 7, co powoduje awans o jedno oczko Gonzaleza, Caballero i Garcii (jego rywal był za słaby, żeby wyprzedził Caballero); Dib utrzymał 9 miejsce, dane mu wcześniej trochę "na kredyt", pokonując Escobedo, który po porażce przed czasem wypada z dziesiątki; na jego miejsce wchodzi Elio Rojas, dzięki temu, że pokonał kilku solidnych pięściarzy w przeszłości, a jego późniejsza nieaktywność, to rezultat kontuzji; w kwietniu walka Gonzalez-Rojas, więc zobaczymy, czy słuszni dałem mu szansę.

-lekka: Burns po pokonaniu Paulusa Mosesa przeskakuje Linaresa i deMarco, lądując na 5 miejscu

-junior półśrednia: dodałem pierwszą dziewiątkę, co do 10 miejsca - patrz niżej

-półśrednia: jak wyżej

-średnia: bez zmian, pomimo wygranej Geale'a

Zmiany zostały zapisane na początku tego wątku, wyedytowałem początkowy post. Stopniowo będę dorzucać kolejne kategorie. Zacznę oczywiście od junior średniej.


Teraz zadanie dla czytelników.
Postanowiłem, że dam Wam szansę wykazania się i zostawię wolne 10 miejsca w junior półśredniej i półśredniej. W obu tych kategoriach mam wątpliwości, co do wielu pięściarzy i ich miejsc, dlatego postanowiłem, że zasugeruję się Waszymi podpowiedziami. Może kogoś pominąłem, a powinien być wyżej, może jest ktoś, kogo nie kojarzę?

Kogo umieścilibyście na 10 miejscach w junior półśredniej i półśredniej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda - aktualizacja: 12 marca - Maynard - 13-03-2012 12:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości