Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
07-03-2012, 09:21 PM
Post: #14
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
(07-03-2012 08:29 PM)willow(konserwatysta) napisał(a):  Nie wiem czy tworzenie rankingów ze wszystkich przedziałów wagowych ma sens. To będzie dyskusja z 2-3 osobami. Ja swoim przykladzie moge powiedzieć, że poniżej 60 kg mam na oku tylko 3 pięściarzy - Gamboa, Donaire, Soto, a tak to interesuje się przedziałami powyżej 60 kg. Śmiem twierdzić, że 99% użytkowników strony bokser.org i tego forum prezentują takie samo zainteresowanie wagami.

So what?

Po pierwsze, robię to dla własnej przyjemności, wiem, dziwne hobby, ale takie mam. Znaczenie ma też ambicja - skoro krytykuję rankingi federacji, śmieje się z nich, ranking boxrec uważam za gówno, to wypada mi samemu zrobić lepszy, co nie?

To, że 99% ludzi w moim wieku słucha techno, disco i hip hopu nie oznacza, że mam nie pisać o post-rocku na forum poświęconym muzyce.

Swoją drogą, zaczynam się zastanawiać, czy rzeczywiście ma sens "tworzenie
rankingów ze wszystkich przedziałów wagowych". Może te powyżej superśredniej, które mnie interesują mniej niż np. musza, sobie odpuszczę?

Nawet, jeśli nie będzie dyskusji, mam ochotę to kontynuować, bo dla mnie to świetna rozrywka. Wiesz, ile walk, skrótów itp. dzięki temu obejrzałem?

P.S.
Kim jest Soto walczący poniżej 60 kilogramów? Ten journeyman: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer ?Bo Cesar Soto już chyba skończył karierę, Humberto jest w junior półśredniej, a innych w tym momencie nie kojarzę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - Maynard - 07-03-2012 09:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości