Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
07-03-2012, 03:37 PM
Post: #12
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
Dobra, odpowiadam.

Superkogucia, do której uwagi miał redd: tutaj przyznaję się, że muszę dopracować ranking, Munroe chyba za wysoko, muszę pomyśleć, co zrobić z Vazquezem (jakby nie patrzeć, 2 porażki w 2 ostatnich godnych uwagi walkach, jedna przed czasem... z drugiej strony ci rywale to ścisła elita). Donaire i Rigo tak zostawiam z racji tego, że Nonito stoczył tutaj dopiero jedną walkę. Obiecuję dopracować tę kategorię.

Piórkowa: będą zmiany, ale dopiero po walkach weekendowych. Escobedo dostał wpieprz i sam się poddał, więc pewnie wypadnie poza 10, nie wiem tylko, kto wejdzie w jego miejsce. Dib na pewno zostaje. Reszta zależy od walk Salido z Lopezem i Garcii z Concepcionem.

Superpiórkowa: zostaje tak, jak jest, do czasu, aż coś się w niej ruszy. Salgado, moim zdaniem, przegrał nieznacznie z Mendezem, ale punktacja mogła oscylować wokół remisu, więc dlatego się nie upieram, żeby Mendez był wyżej. Burgos walczy na przemian w dwóch sąsiednich kategoriach wagowych, na razie wyżej w obecnej się nie znajdzie. Aoh pokonał słabego Włocha w ostatniej obronie trochę przy pomocy sędziów, co osłabia jego pozycję.

Lekka: do Katsidisa mam słabość, dlatego jeszcze tu jest, choć pewnie niedługo, bo raczej będzie walczyć wyżej. Marquez to skomplikowana sprawa, moim zdaniem pokonałby wszystkich obecnych lekkich, ale sam się do tego nie kwapi, szukając za wszelką cenę walk o większą kasę. Jeśli wygra z Cuencą, w co nie wątpię, pewnie wskoczy do 10 w junior półśredniej. Podobnie Guerrero w półśredniej, jeśli zdecydowanie pokona Aydina. Lekka wtedy trochę opustoszeje. W tej chwili nie chciałem tego robić, bo kim bym uzupełnił dziesiątkę? Bogere odniósł zwycięstwo nad Contrerasem w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Geale wygrał, więc w średniej pewnie nic się nie zmieni do czasu walki Martineza z Macklinem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - Maynard - 07-03-2012 03:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości