Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
06-03-2012, 11:40 PM
Post: #9
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe
@Maynard

Z rankingami jest jeden problem. Można je robić w oparciu o wyniki albo o subiektywne odczucia. Te pierwsze premiują tzw. kombatantów, czyli oddają stan faktyczny z przeszłości (często odległej), tych drugich natomiast nie sposób poprzeć wymiernymi dowodami. Widzę, że starasz się znaleźć złoty środek, co jednak będzie trudne np. w wadze półśredniej lub półciężkiej.

A teraz moja opinia odnośnie wagi lekkiej:
Marquez - podobna historia, jak z Martinezem w średniej. Powszechnie uważany za zdecydowanego lidera, ale moim zdaniem najlepsze lata ma już za sobą. Walki w innych kategoriach powodują, ze w lekkiej jest trochę niesprawdzalny. Umieściłbym go na 2 miejscu.
Rios - wyniki rzeczywiście imponujące, ale jego sposób walki jakoś nie przypada mi do gustu. Bardziej silny wyrobnik, niż artysta. Dla mnie najwyżej 5 miejsce.
Guerrero - dla mnie nr 1. Bokser kompletny bez słabych punktów. Wyraźnie niedoceniany na tle innych. Ja widziałbym go nawet w czołówce P4P.
Vazquez - tu zgadzam się całkowicie co do charakterystyki i co do miejsca (4).
DeMarco - bardzo solidny, ale mało błyskotliwy. W mojej ocenie miejsce 6-7
Linares - gdyby nie szklana szczęka widziałbym go w pierwszej piątce. A tak tylko pod koniec 10.
Burns - doskonały technik, a do tego twardziel, chociaż bez silnego ciosu. Moim zdaniem Nr 3.
Katsidis - stanowczo za dużo inkasuje, raczej na równi pochyłej. Poza 10.
Mitchell - pozbierał się po porażce z Katsidisem. Jest młody i robi postępy. W drugiej piątce.
Molina - mało go znam. Wierzę na słowo, że zasługuje na miejsce pod koniec 10.

Na miejsce Katsidisa wprowadziłbym do końcówki pierwszej dziesiątki młodego Sharifa Bogere z Ugandy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Subiektywny Ranking Maynarda z podziałem na kategorie wagowe - Hugo - 06-03-2012 11:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości