Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
11-02-2016, 01:45 PM
Post: #3
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Zgadzam się, że ta walka śmierdzi na odległość i choć zapewne nie mam takiej wiedzy jak wy o Sturmie, to Felix zawsze kojarzył mi się z bokserem, który potrafił przegrać w ważnej walce na organizowanej przez siebie gali. Walki z Murrayem (zremisowana), a przede wszystkim z Gealem, Solimanem i Czudinovem nie kończyły się po jego myśli, a przynajmniej pierwsze trzy spokojnie mogły, bez większych zarzutów o jakieś wałki. Z Czudinovem przegrał najwyraźniej, choć... nie takie wałki widzieliśmy. Dlatego też, choć do umiejętności Niemca podchodzę z dużym dystansem, to mam do niego sporo szacunku.
Wystawienie gościa z bilansem ostatnich walk 0-2-1 o pas WBA Super faktycznie zakrawa na kpinę, jednak z tego co pamiętam, WBA chyba nie zgadzała się z werdyktem pierwszego pojedynku i dlatego zasądziła rewanż. Choć w zasadzie samo to jest już absurdem samym w sobie.
Faworytem pojedynku Czudinov, jednak Sturma nigdy nie skreślam. Może dać dobrą walkę i nie czekać na wałek. Mam nadzieję, że pojedynek rozstrzygnie się na polu sportowym i pamiętając wcześniejsze walki Felixa, jestem w stanie w to uwierzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - Hugo - 11-02-2016, 12:14 PM
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II - kubala1122331 - 11-02-2016 01:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości