Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
04-04-2016, 09:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2016 09:24 PM przez Gogolius.)
Post: #178
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Co takiego zrobił złego Jankowiak żeby składać protest? Przecież wyliczył zawodnika do 10-ciu, który nie mógł kontynuować walki. Norma.

Co do innych potyczek:

Rekowski - Wawrzyk - walka mnie mało interesowała, ale obstawiałem Wawrzyka na punkty. W sumie jestem zaskoczony faktem, że skończył Rexa i to w takim stylu. Jednak Marcin jest bardzo rozbity i raczej już niewiele zwojuje na zawodowych ringach, choć ciągle może robić za undercard kolejnych PBN.

Syrowatka - Jackiewicz - przewidywałem powtórkę z rozrywki i wygraną Jackiewicza przed czasem pod koniec walki. Okazało się jednak, że bojaźliwy Syrowatka to wystarczająco dużo na zbyt wolnego Jackiewicza i skończyło się udanym rewanżem dla młodszego z zawodników. Niemniej z Syrowatki chyba nic nie będzie, za dużo bojaźni...

Masternak - Fields - w sumie bez historii. Miło widzieć Mateusza zdającego test - chyba najważniejsze zwycięstwo w jego karierze i najcenniejszy skalp. Zneutralizował przeciwnika, kontrolował pojedynek i wysoko wygrał na punkty. Teraz znowu ktoś z czołówki i znów mimo wszystko będzie porażka chociaż... jak mają robić grupę promotorską POLSAT z Masterem w roli głównej to kto wie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Gogolius - 04-04-2016 09:22 PM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości