Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
03-04-2016, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 08:59 PM przez kubala1122331.)
Post: #167
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Tak jest, mam powiązanie z Polsatem, dlatego mówię, że to dziadostwo Big Grin Chyba nie ma co dyskutować z Tobą, skoro walisz takie argumenty, nawet dokładnie moich nie czytając...

Cytat:Nie da się porównać 3-4 tygodniowej imprezy o tak wielkim znaczeniu do rozgrywek LM trwających cały sezon. Już o tym wspominałem wcześniej.

Spytam jednak raz jeszcze. Czy największy turniej piłkarski na świecie (dużo większy i atrakcyjniejszy niż ME) nie powinien być dostępny dla szerszej publiczności?

Cytat:No i co z tego, że pisałeś skoro wykupiłeś. Jakbyś był przeciwnikiem ppv to byś nie kupił. To tak jakbyś deklarował, że nie jesteś zwolennikiem SLD a na nich głosował Undecided.

To jest zupełnie coś innego i ty dobrze o tym wiesz, kolego Wink Jestem przeciwny marihuanie, ale widzę jej plusy, znaczenie medyczne itd, więc jestem w stanie ją zaakceptować. To samo z PPV, staram się je zaakceptować.

Cytat:Zalety ppv? Kpisz człowieku?!

Zalety:
- szybszy rozwój boksu zawodowego w Polsce
- szersze zainteresowanie boksem zawodowym wśród tzw. januszy
- młodzi i utalentowani zawodnicy mają okazję sprawdzić się naprzeciw mocniejszym rywalom
- zainteresowanie polską galą nie tylko w Polsce
- każdy kraj, gdzie boks jest na przyzwoitym poziomie prezentuje swoje gale w systemie PPV. Inaczej niektórych walk nie da się zorganizować, bowiem żadnego promotora na to nie stać.

Oczywiście ma to i wady
- nabijanie kabzy Adamkowi czy Polsatowi
- płacenie za coś, co powinno być szerzej dostępne
- nie każdego stać na takie coś

Oczywiście podkreślam, że rozmawiamy tu o PPV, bowiem przykłady takie, jak kiedyś Wawrzyk - Powietkin, meczów reprezentacji z Czarnogórą i Mołdawią czy Diablo - Czakijew to już skur******

Widzisz, ja dostrzegam wady i zalety, ty tylko te pierwsze...

Cytat:Akurat piłka ręczna interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, ale nie przypominam sobie by ktoś wołał za turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych 40zł. A polsat za mś siatkarzy owszem wołał...

No widzisz, ty masz absolutnie wyjebane, że nc+ wszystko koduje i nie potrafisz docenić tego, że Polsat pozostawia coś do obejrzenia tym biedniejszym kibicom, których nie stać na najtańszy pakiet sportowy. Ale to jest typowe dla abonentów nc+, według ich mniemania, im należy się wszystko za darmo.
A sądzę, że nc+ by nie zbiedniało, jakby jeden mecz LM puścili na TVN7...

Cytat:To mniej czytaj wypocin w necie a pytaj u źródła. Ja jako abonent nc+ mam dostęp do transmisji z meczów ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej. Dodatkowo na eurosporcie leci bundesliga.
Ligę hiszpańską oglądam na eleven sport (kanał 128 w ofercie nc+). Dokładnie miesiąc temu przedłużyłem umowę z nc+ na kolejne 2 lata i wiedząc, że można z nimi negocjować mając wszystkie kanały sportowe płacę o 10 zł mniej niż płaciłem dotychczas. Więc nic nie trzeba było dopłacać by oglądać La Ligę czy Serie A

OK, przyjmuję.

Cytat:Naprawdę nie pojmuje idiotycznego bronienia spraw beznadziejnych, no ale jeśli przyjmujesz rolę adwokata diabła to twoja sprawa

Tak się reaguję na argument na który nie ma się odpowiedzi Wink Ja ci podałem kwestię prawną PPV i PBN, niestety nie możesz temu zaprzeczyć, co byś nie pisał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - kubala1122331 - 03-04-2016 08:44 PM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości