Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
03-04-2016, 06:50 PM
Post: #165
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Cytat:Oczywiście, że to nie majątek. Nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć sedna sprawy.

Nie, to ty @Martin nie rozumiesz sedna sprawy. A ja chyba jednak rozumiem, bo pisałem, że nie jestem zwolennikiem PPV, tak czy nie? Jednak ja się staram zaakceptować argumenty, które daje Polsat. Ty nawet na nie spojrzysz, a jesteś tego wielkim przeciwnikiem, w ogóle nie zagłębiając się w temat. Spójrz na to na chłodno, nie przez pryzmat tego, że Solorz zrównał z gównem twój Śląsk, a dostrzeżesz tego wiele zalet. Oczywiście, nie muszą one przysłonić wad i tego nie robią, ale nie można pisać, że PPV to tylko gówno itd.

Cytat:Ty jako abonent cp dałeś złodziejowi cztery dychy by móc sobie obejrzeć 5 walk bokserskich mimo (uwaga) że co miesiąc płacisz polsatowi opłatę za korzystanie z ich oferty programowej.

Mylisz się, drogi kolego. Ja płącę Polsatowi abonament, ale NIE MA nigdzie w umowie napisane, że PBN będzie na otwartym kanale. Polsat JEST organizatorem tej gali, ale NIE MA obowiązku puszczania jej na swoich kanałach! Widzisz tę różnicę? Gdyby chcieli sobie to puścić na nc+ mieliby prawo i mi, jako ich abonentowi, nic do tego.

Cytat: To tak jak ja bym wczoraj miał zapłacić 40 zł za obejrzenie meczu Barcelona-Real. Ja za takie wydarzenie płacę C+ co miesiąc właśnie po to by nie męczyć się na streamach tylko usiąść wygodnie przed 48 calowym tv z ulubionym piwem w ręku.

Hmmm, a to czasem nie było tak, że nc+ nieźle was wyruchało z La Liga? Smile Ile ja się naczytałem płaczów w internecie, że ludze podpisywali umowę z nką, bo liga włoska czy hiszpańska, otworzono nawet nowy kanał, wzrósł abonament, a ostatecznie do La Liga czy Serie A trzeba było dopłacać 15 zł., bo znalazły się w Eleven? Nie było tak? Smile Jak widzisz, nc+ też nie jest święty i jest to ta sama półka dziadostwa co Polsat. A ty się ich starasz na siłę wybielać... Pracujesz u nich? XD

Cytat:Jak kogoś nie stać na porsche to kupuje opla. Jeśli polsatu nie stać na galę z takim fightcardem to niech się za to nie zabiera.

Czyli rozumiem, że bardziej propsowałbyś 10 gal w Ełku czy Legionowie niż tak porządny fightcard? Ja mam nieco inne myślenie. Dlaczego? Miło mi było zobaczyć Michała Cieślaka z Francisco Palaciosem, zamiast walki Michała z Węgrem o minusowym rekordzie, bo na więcej nie byłoby nikogo stać. Dzięki takiemu PPV polscy zawodnicy mogą sprawdzać się z rywalami o wyższym poziomie. To jest jeden z plusów. Jeśli ja mam za to zapłacić 40 zł, proszę bardzo! Jeśli natomiast Polsat spróbuje mi wcisnąć takie gówno jak ostatnio w Łodzi, to zwyczajnie tego nie kupię. Tyle Smile
Ale rozumiem o co ci chodzi. Wolisz hodowanie rekordów polskich zawodników lub wysłanie ich na wrogi teren, gdzie mogą zostać oszukani (jak Niemcy zrobili z Masterem choćby), zamiast dawania im wyzwań na polskiej ziemi, gdzie mogą się spokojnie sprawdzić. OK, ja na ten temat nieco inaczej się zapatruję Sleepy

Cytat:I Ty uważasz, że to jest fair ze strony polsatu? Kodowanie takiego wydarzenia jak ME w piłce nożnej?

Nie, nie uważam za fair, ale tak samo nie uważam za uczciwe kodowania LM przez nc+. Ale widać, że dla ciebie to normalka, że prawie 30 mln Polaków nie ma dostępu do LM, a dla wielu to rzecz niemal święta. Ja w akademiku nie mam wieczorami internetu, więc w tym sezonie obejrzałem w LM okrągły jeden mecz. Bo nie miałem jak. I czy to jest fair? I ja tu nie mówię o czymś specjalnym, tylko o odkodowaniu jednego meczu w środę, który Polsat notabene puszczał na otwartym.

Aby też pokazać różnicę, jak o kibica "dba" Polsat i nc+ wystarczy wspomnieć turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych. Nc+ zablokowało wszystkie mecze, Polsat puszcza na otwartym PSN. Taka to różnica.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - kubala1122331 - 03-04-2016 06:50 PM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości