Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
03-04-2016, 02:08 PM
Post: #158
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(03-04-2016 01:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ach, to legendarne oglądanie PPV w Polsacie na streamach, dające tyle satysfakcji i spokojnego oglądania! Smile

Uwierz mi Kubala, że znacznie większy wkurw bym zaliczył dając się okraść z głupich 40zł niż męczenie się ze streamami.

(03-04-2016 01:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja, podobnie jak @Hugo, nie żałuję nawet 1 zł z wydanych 40 zł. Nie ma nic piękniejszego niż 7 godzin dobrego boksu w wygodnym łóżku i pięknej jakości. Oczywiście, sam nie jestem fanem PPV, ale czy wyrzucenie 40 zł raz na pół roku to majątek? No chyba nie. A satysfakcja z wykiwania Polsatu? Naprawdę? Istnieje coś takiego?

Oczywiście, że to nie majątek. Nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć sedna sprawy. Tu naprawde nie chodzi o 40zł czy nawet 10zł. Chodzi o ZASADY. Ty jako abonent cp dałeś złodziejowi cztery dychy by móc sobie obejrzeć 5 walk bokserskich mimo (uwaga) że co miesiąc płacisz polsatowi opłatę za korzystanie z ich oferty programowej. Nie chce mi się kolejny raz Ci tego samego tłumaczyć. To tak jak ja bym wczoraj miał zapłacić 40 zł za obejrzenie meczu Barcelona-Real. Ja za takie wydarzenie płacę C+ co miesiąc właśnie po to by nie męczyć się na streamach tylko usiąść wygodnie przed 48 calowym tv z ulubionym piwem w ręku. Dlatego właśnie mam satysfakcję z tego, że obejrzałem to co ty (oczywiście w nieco gorszej jakości) za darmo i nie dałem z siebie zrobić frajera. Takie jest moje zdanie, z którym nie musisz się zgadzać.

(03-04-2016 01:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Inna sprawa, że wymaganie od Polsatu, żeby dokładał do takiej gali ok. 3-4 mln złotych, to nieco niepoważna sprawa. Cieszmy się, że mamy takie eventy w Polsce, popularyzują one ten sport, o PBN mówi cała Polska. Trzeba jednak zrozumieć, że z samych reklam nie dałoby się zorganizować u nas takiego fightcardu. Ale lepiej narzekać, nie przyglądając się podstawowym argumentom.

Jak kogoś nie stać na porsche to kupuje opla. Jeśli polsatu nie stać na galę z takim fightcardem to niech się za to nie zabiera. Ale przecież można obłupić swoich abonentów.

(03-04-2016 01:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Swoją droga Polsat ma zamiar niemal w całości (obok meczów, które wymaga UEFA) zakodować ME w piłce nożnej. Ale niektórzy będą płakać Smile
A prawda jest taka, że każda telewizja jest siebie warta. Powiedzmy obiektywnie, nc+ zablokowało Ligę Mistrzów i jaka cisza. Gdyby to zrobił Polsat, już widzę podświadomie te listy otwarte do telewizji, akcje STOP Polsatowi itd. Angel

I Ty uważasz, że to jest fair ze strony polsatu? Kodowanie takiego wydarzenia jak ME w piłce nożnej? Ty to porównujesz do Ligi Mistrzów, która trwa wiele miesięcy? Zastanów się. I nie dziw się potem że ludzie mają wywalone na ten cały polsat. Już raz zakodowali MŚ w Korei i Japonii. Wiesz jak to się nazywa? Skurwysyństwo.
NC+ nie zablokowało LM, ma ją na swoich kanałach i nie trzeba za to płacić dodatkowego haraczu. Wystarczy być ich abonentem. Ty jako abonent cp żeby obejrzeć PBN musiałeś oprócz stałej opłaty zapłacić drugi raz. Taka "drobna" różnica.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Martin - 03-04-2016 02:08 PM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości