Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
03-04-2016, 10:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 10:38 AM przez Martin.)
Post: #155
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(03-04-2016 12:32 AM)Hugo napisał(a):  Całościowo gala dobra i nie ma co żałować 40 zł z PPV. Emocji było dużo i gala zorganizowana dobrze za wyjątkiem konferansjerów jak z objazdowego cyrku.

Całościowo gala niezła, ja bym jednak żałował 40zł na ppv żeby obejrzeć to co można było obejrzeć na streamach za darmo. W dodatku jest satysfakcja że nie nabiłem kasy polsatowi.


Nie odbyta walka Brodnickiej to może być powód do reklamacji więc ja bym reklamował choć specjalnie na nic nie liczył, polsat jest chory na kasę i coś wymyślą by nie oddać zwyczajnie zrobili każdego wykupującego to gówno zwane ppv w c*uja. Ale to nie mój problem tylko tych płacących podwójnie.

Walki Syrowatki z Jackiewiczem nie oglądałem, ale chyba nie ma co żałować bo walka była z tego co czytam mocno przeciętna. Masternak bez problemu ograł do jednej mordy Fieldsa, spodziewałem się wygranej Mastera, ale nie sądziłem że sobie tal łatwo poradzi. Wawrzyk zgodnie z "planem" pokonał Rekowskiego, który powoli może myślec o bokserskiej emeryturze. Największą gwiazdą gali był bez wątpienia Michał Cieślak. Gość ma w sobie nieprawdopodobnie dużo energii, do tego jeśli dodamy silny cios i niezłą dynamikę to wychodzi na to że możemy mieć w przyszłości pociechę z tego chłopaka. Palacios to wciąż bardzo dobry i groźny zawodnik wiec tym bardziej należą się słowa uznania. Adamek robił co mógł, wyglądał na tle statycznego Moliny nawet nieźle, ale jego ciosy są już zupełnie bez mocy. Do tego widać, że Tomek jest już na tyle porozbijany, że nie sprostał choć był bliski dowiezienia zwycięstwa do końca, wszak zostało mu przetrwać zaledwie 2 rundy. Czas kończyć Tomaszu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Martin - 03-04-2016 10:30 AM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości