Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
02-04-2016, 04:33 PM
Post: #50
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Jeśli chodzi o moje typy:

Adamek vs Molina
Typ: Molina przed czasem.
Wydaje mi się, że Adamka nie stać na danie intensywnej, twardej walki z większym i młodszym rywalem. Molina ma narzędzia, by wygrać tę walkę i porozbijać "Górala". Myślę, że początek będzie należał do Tomasza, ale to ciosy jego rywala będą odciskały na Polaku piętno. Być może, po drodze, Adamek nabawi się rozcięcia/opuchlizny, które dodatkowo nie pomoże mu. Amerykanin powinien być cierpliwy, sporo używać lewej ręki i skutecznie kontrować. Jeśli zacznie zbyt mocno, to stary wyga Adamek może go przechytrzyć.

Cieślak vs Palacios
Typ: Cieślak przed czasem
Myślę, że siła, świeżość i warunki fizyczne Polaka będę stanowiły za duże wyzwanie dla pięściarza z Portoryko. Pod względem kondycji "Czarodziej" rozczarował w drugiej walce z Włodarczykiem, a by wygrać z Cieślakiem musiałby biegać i punktować przez cały dystans. Myślę, że nie starczy mu na to zdrowia, a gdy w końcu stanie w miejscu, Polak zacznie go rozbijać i przełamywać.

Masternak vs Fields
Typ: Masternak na punkty
Rywal jest groźny, o czym przekonali się Dorticos (zaliczył KD), czy Makabu (był zraniony). Jednak Amerykanin nie jest technicznym diamentem, a raczej nie będzie go stać na intensywne przeboksowanie całego dystansu. Mateusz powinien robić swoje, dużo operować lewym prostym i szukać prawych krzyżowych, na które Fields może być podatny. Masternak może mieć problemy na początku walki, ale z czasem przejmie inicjatywę i dowiezie punktowe zwycięstwo.

Jackiewicz vs Syrowatka
Typ: Jackiewicz przed czasem
Syrowatka to dziwny pięściarz. Kiedyś mnie zupełnie nie przekonywał, a gdy zaczął przekonywać, to poległ z weteranem Jackiewiczem. Myślę, że Michałowi może być ciężko udźwignąć tę walkę. Dla Jackiewicza z kolei jest to po prostu, kolejna potyczka. Myślę, że Syrowatka dobrze zacznie, ale z czasem siądzie kondycyjnie, a wtedy Rafał czymś go zaskoczy.

Wawrzyk vs Rekowski
Typ: Wawrzyk przed czasem
Ciekawe zestawienie. Myślę, że Rekowski będzie miał problem ze skróceniem dystansu, a w końcu, odsłaniając się, nadzieje na prawy prosty Andrzeja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - redd - 02-04-2016 04:33 PM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości