Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
26-02-2016, 08:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2016 09:06 AM przez Gogolius.)
Post: #13
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Cytat:Tyle samo kosztowało to zeszłoroczne gówno z udziałem Salety, więc nie ma co wybrzydzać, bo walki przecież będą o wiele ciekawsze.

Wiesz, jak kupię Malucha za 100 tys. złotych to nie powiem, przy zakupie Fiata Pandy za 100 tys. złotych że to spoko kwota bo przecież za tyle sprzedawano dużo gorsze Maluchy.

Za poprzednią galę nawet 10zł to byłaby kpina (chyba że walka pań), za obecną też bym tyle nie dał choć obiektywnie jest to gala ciekawsza.

Niemniej ja w ogóle nie mam telewizora w domu, więc temat średnio mnie dotyczy Wink

Cytat:- Jackiewicz w poziomie irytacji prześcignął nawet Dodę. Lubiłem gościa, ale ostatnio robi z siebie żałosnego pajaca i po cichu liczę, że po walkach z tym Bułgarem i Syrowatką, jak to sam określił "przestaną mu płacić"
- przeprowadzić wywiad z Marcinem Rekowskim i Andrzejem Wawrzykiem to naprawdę ciężka sprawa Smile
- Doda zdążyła stwierdzić, że jej rywalka to Top of the top kategorii wagowej
- u Tomka Adamka bez zmian. Na pytanie, jakie atuty ma Molina, odpowiada, że jak będzie szybkość to wygra. Na pytanie o całą galę, odpowiada, że jak będzie szybkość to wygra. A na pytanie o jakość przygotowań odpowiada, uwaga, że jak będzie szybkość, to wygra.
- Michał Cieślak nie zdaje sobie sprawy z klasy przeciwnika

Czyli szykują się nam niemiłe niespodzianki, bo Cieślak i Adamek bujają głową w chmurach? Big Grin

Mnie bardzo ciekawi czy ten Palacios postawi jakieś twarde warunki czy nie. Jak czytałem wywiad z nim, to gość jest tak zmotywowany że aż nie wiem czy nie przemotywowany Wink

Co do Jackiewicza - nigdy nie ukrywał, że boksuje dla kasy i idzie tam gdzie dadzą więcej. Przynajmniej jest szczery.
Niemniej on mnie zaciekawi bardziej w rewanżu z Syrowatką, który znowu może to przegrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - Gogolius - 26-02-2016 08:29 AM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości