Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
25-02-2016, 11:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016 11:37 PM przez kubala1122331.)
Post: #12
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Ja kupiłem PPV tylko raz podczas gali Szpilka - Adamek i teraz prawdopodobnie kupię po raz drugi. 40 zł. za tak świetną galę to jest bardzo uczciwa propozycja, bowiem spodziewałem się, że może podskoczyć do tych 50 zł. Widowisko zapowiada się świetnie, pięć interesujących potyczek i jeden mismatch z udziałem Dody, gdzie można przecież kibicować "groźnej i niezwykle solidnej Włoszce o bardzo mocnym uderzeniu" (cyt. panią Dodę).

Zresztą tak w ogóle, ciężko mi powiedzieć, że wykupiłem wtedy PPV, bowiem złożyłem zamówienie, dostałem sygnał, a nie rozliczyłem się za to z Polsatem do tej pory Big Grin Nie wiem, zapomnieli, albo machnęli ręką - nie wnikam Big Grin

Oglądał ktoś z was dzisiejszą konferencję? Parę moich wniosków:
- Jackiewicz w poziomie irytacji prześcignął nawet Dodę. Lubiłem gościa, ale ostatnio robi z siebie żałosnego pajaca i po cichu liczę, że po walkach z tym Bułgarem i Syrowatką, jak to sam określił "przestaną mu płacić"
- przeprowadzić wywiad z Marcinem Rekowskim i Andrzejem Wawrzykiem to naprawdę ciężka sprawa Smile
- Doda zdążyła stwierdzić, że jej rywalka to Top of the top kategorii wagowej
- u Tomka Adamka bez zmian. Na pytanie, jakie atuty ma Molina, odpowiada, że jak będzie szybkość to wygra. Na pytanie o całą galę, odpowiada, że jak będzie szybkość to wygra. A na pytanie o jakość przygotowań odpowiada, uwaga, że jak będzie szybkość, to wygra.
- Michał Cieślak nie zdaje sobie sprawy z klasy przeciwnika
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - kubala1122331 - 25-02-2016 11:31 PM
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016 - multimed - 06-04-2016, 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości