Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
09-04-2016, 07:44 PM
Post: #53
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Na tej gali jest od groma dobrych potyczek, ale skupię się tylko na tych moim zdaniem najciekawszych

Valdez vs Gradowicz - Zdecydowanie Valdez. Gradowicz ostatnio nie przekonuje, a jego rywal to niezły potworek w ofensywie. Myślę, że Rosjanin zostanie przełamany w drugiej połowie pojedynku.

Abraham vs Ramirez - Nigdy nie kibicowałem Abrahamowi, zawsze trzymając kciuki z jego rywali - ale tym razem będę kibicował Ormianinowi z niemieckim paszportem. Ramirez to dziwny (a może typowy?) przypadek, gdzie z rywalami przeciętnymi wyglądał jak złoto i puncher, a gdy podwyższono mu poprzeczkę, to nagle okazało się, że wcale tak mocno nie bije, a jego rzemiosłu bliżej do starego srebra niż do złota Wink Nie przekonuje mnie Meksykanin, a Abraham to jednak sprawdzona karta, ale też wyjadacz, który z niejednego pieca jadł chleb. Jasne, ktos napisze że walczył w kurwidołku niemieckim, że stoi za nim Sauerland, itp, itd, ale nie można napisać, by w swojej karierze Arthur unikał dobrych rywali. Faworyta upatruję jednak w Meksykaninie, który przed tą walką powinien kilka razy obejrzeć sobie Froch vs Abraham. Ramirez jest duuużo wyższy, ma większy zasięg i jest silniejszy fizycznie - jeśli będzie boksował mądrze i nie zje go trema, ma wiele argumentów (mimo swoich niedoskonałości), by wygrać ten pojedynek. Meksykanin bijący zza lewego prostego, nie dający się spychać, wzbudzający w rywalu respekt mocnymi uderzeniami po jabie (nawet nie tyle, że celnymi, ale mających swoją wymowę), może zaszachować Abrahama podobnie jak Froch, choć naturalnie nie jest to ten format pięściarza co Brytol. Mój typ: Ramirez PTS - 9:3

Bradley vs Pacquiao - 55:45 Bradley. Lepiej dla boksu, jakby Tim to wygrał. Pacquiao swoje już zrobił, lepszy już nie będzie, a od pewnego czasu jego boks stał się mniej pikantny. Bradley jeszcze chce powojować i dostawać duże walki, a Pac - man wybiera się chyba na emeryturę. Tim w ostatniej walce pokazał ogień, widać że odżył przy Atlasie, a nie wiem, czy Manny ma jeszcze w sobie ogień, by przynajmniej przez 7 rund walczyć na najwyższych obrotach. Mój typ: Bradley MD, po bliskiej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016) - karlkuhnbox - 15-03-2016, 06:26 PM
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016) - redd - 09-04-2016 07:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości