Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
09-04-2016, 02:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2016 02:43 PM przez kubala1122331.)
Post: #51
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Patrząc na ostatni zjazd formy Pacquiao, a jednocześnie na postępy, które ostatnio zrobił Bradley, to brak zwycięstwa Amrykanina będzie dla mnie niespodzianką. Oczywiście, nie wliczam w to wałka na korzyść Pakmana, jeśli takowy nastąpi. Bradley pokazał doskonały boks w dwóch ostatnich pojedynkach. Wielu nieco lekceważyło jego świetną postawę z Vargasem, jednak ten okazał się potem całkiem niezłym pięściarzem. Tim w tamtej walce pokazał mistrzowski poziom. Z Riosem przeszedł samego siebie.
Przyznaję, długo nie mogłem przekonać się do Amerykanina, przez długi czas miałem go co najwyżej za solidnego przeciętniaka. Ostatnie jego walki jednak pokazały, jak bardzo się myliłem. Na dziś jest to dla mnie pięściarz, który ma zwyczajnie więcej argumentów niż Pakman.

Bardziej kibicuję Amerykaninowi, choć z drugiej strony szkoda, aby taka legenda odchodziła porażką. Ja mam tylko życzenie, aby to byłą dobra walka dla obu i jednocześnie ostatnia w karierze Filipińczyka. Nie ma się co rozmieniać na drobne. Niech wygra lepszy.

Jeśli zaś chodzi o co-main event to dla mnie zdecydowanym faworytem jest Ramirez. Będę zszokowany, jeśli przegra. Gilberto to praktycznie doskonały bokser, który powinien kontrolować pojedynek od pierwszej rundy. Ma ku temu warunki i umiejętności. Abraham może będzie próbował, ale jeśli ma przestoje, gdzie potrafią punktować go tacy bokserzy jak Murray, Smith czy Shihepo, to Ramirez z łatwością się z nim upora. Nie zdziwię się, jeśli w końcówce zafunduje czasówkę Królowi Arturowi.

Dobrze też zapowiada się potyczka Valdeza z Gradowiczem. Oscar na razie wygląda imponująco w ringu, ale Rosjanin do doświadczony figter. Meksykanin pewnie sobie poradzi, ale mogą być fajerwerki w tym starciu Smile

Moje ostateczne typy:
Bradley PTS
Ramirez PTS (lub czasówka po 10 rundzie)
Valdez KO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016) - karlkuhnbox - 15-03-2016, 06:26 PM
RE: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016) - kubala1122331 - 09-04-2016 02:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości