Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebicyt forum Bokser.org 2015
21-12-2015, 10:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 10:49 PM przez kubala1122331.)
Post: #8
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce: KRZYSZTOF GŁOWACKI - jednak zdobycie pasa MŚ cenię wyżej niż dobre walki Fonfary z Chavezem i Cleverlym.

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Zawodowa pięściarka roku w Polsce: EWA PIĄTKOWSKA - zwycięstwo w pięknym stylu nad Marie Riederer i pewne wypunktowanie Brodnickiej. Bez konkurencji.

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce: MICHAŁ CIEŚLAK - z walki na walkę jest coraz lepszy. Jeszcze rok temu był dla mnie jednym z wielu, dziś jest kimś wyjątkowym.

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce: EWA PIĄTKOWSKA - w sumie bez komentarza.

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce - GŁOWACKI - HUCK.

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego - GŁOWACKI - HUCK

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku w Polsce: KRZYSZTOF GŁOWACKI -> jakoś wyżej cenię ten spokój i opanowanie Polaka w wykończeniu Bośniaka niż te efektowne nokauty na gościach o zerowej klasie bokserskiej

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku w Polsce: BARTŁOMIEJ GRAFKA -> byłem w szoku jak tylko solidny journeyman przez pełen dystans jechał byłego pretendenta do MŚ

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku w Polsce: OLEKSANDRA SIDORENKO ? - jedyna zawodniczka/zawodnik, której debiut wzbudził jakiekolwiek emocje. Klasę sportową ciężko oceniać.

Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku w Polsce: FIODOR ŁAPIN -> zbudował mistrza świata

Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku w Polsce: ANDRZEJ WASILEWSKI

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku w Polsce: POLSAT BOXING NIGHT III - wydarzenie stricte w Polsce.

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz: PAWEŁ GŁAŻEWSKI -> ja wiem, że przyszłości on przed sobą nie miał, ale bez przesady żeby zostać przestawianym w ringu przez Miszkinia czy Grafkę. Straszny zjazd Głaza.

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku w Polsce - walka: BRODNICKA - PIĄTKOWSKA -> wielki hype na walkę, niesamowita promocja. A w ringu kiepsko. Walka do jednej mordy, do tego wałek. Dramat.

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce: W POLSCE PIOTR GUDEL - MARC VIDAL -> Hiszpan oddał może jedną rundę (tam gdzie leżał), resztę zdecydowanie wygrał. Był remis.

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce: LESZEK JANKOWIAK -> jedyny w Polsce, który w miarę zna się na tej robocie.

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku w Polsce: MATEUSZ MASTERNAK -> wielkie nadzieje, a tradycyjna klapa. Ktoś powie, że oszustwo z Muellerem i minimalna porażka z Bellew to nie tragedia. Ale rozczarowanie straszne. Szczególnie ta druga walka, gdzie widać było jego wyższość i nie dość, że przegrał, to nie potrafi tego zrozumieć i twierdzi, że wygrał. Ludzi, którzy twierdzą inaczej nazywa hejterami (vide artykuł Marcina Piechoty na boxing.pl).

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec polskich kibiców: KRZYSZTOF GŁOWACKI -> w końcu mistrz

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Polski błazen roku -> TOMASZ ADAMEK -> Fury to słaby mistrz. Nawet jutro bym go wypykał. Bo przecież z Saletą szybkość była...

Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku: KRZYSZTOF GŁOWACKI -> z no name'a stał się mega gwiazdą w polskim boksie.

Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

Największa niespodzianka roku: TKO JACKIEWICZ na SYROWATCE -> wielki talent przegrywa ze starym lisem dorabiającym sobie do emeryturki.

Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku: ROMAN GONZALEZ -> w mniemaniu amerykańskich mediów gość stał się królem PPV (choć wcześniej nie był nawet w czołowce...). Nie ma co polemizować Smile

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Zawodowa pięściarka roku: CHRISTINA HAMMER

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy: ERROL SPENCE JR -> w ostatniej walce nie wyglądał najlepiej, ale całościowo prezentuje się znakomicie

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa: EWA PIĄTKOWSKA Big Grin

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku: GŁOWACKI - HUCK -> zapamiętam tą walkę na długie lata, JEŚLI natomiast nie dajemy tutaj walk z Polakiem to: HEKKIE BUDLER - SIMPHIWE KHONCO -> niesamowita wojna, genialne tempo, super pojedynek.

Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?: GŁOWACKI - HUCK, jesli nie dajemy walk z udziałem polskiego pięściarza to: TAKASHU MIURA - FRANCISCO VARGAS

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego: SHUNSUKE YAMANAKA - ANSELMO MORENO

Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku: LUIS ORTIZ - kapitalna postawa z Jenningsem zakończona świetnym nokautem.

Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku: MIGUEL COTTO -> oddać 2-3 rundy Alvarezowi to naprawdę sporej jakości sztuka, ew. Wilder nad Stiverne

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku: ?

Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku: PETER FURY

Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku: EDDIE HEARN i MATCHROOM -> kilka kapitalnych przez niego zorganizowanych na których jego podopieczni zdobywają mistrzowskie pasy i toczą ogólnie walki ze światową czołówką.

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku: FLOYD MAYWEATHER JR - MANNY PACQUIAO

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku - pięściarz: GUILLERMO RIGONDEAUX -> słaba walka z jakimś średniakiem, a lepszych perspektyw nie widać...

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku - walka: FLOYD MAYWEATHER JR - MANNY PACQUIAO -> znaczy nie dla mnie, bo spodziewałem się raczej kiepskiego pojedynku. Patrząc jednak na rozbuchanie tej walki i ogólne oczekiwania to konkurencji nie ma żadnej.

Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku: Nie potrafię wybrać... MUELLER - MASTERNAK/COTTO - ALVAREZ/FEIGENBUTZ - DE CAROLIS

Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku: WŁADIMIR KLICZKO - TYSON FURY -> przed werdyktem byłem pewien na 1000000%, że w górę powędruje ręka Kliczki. A tu proszę, wałka nie było.

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku: MANNY PACQUIAO -> nie dość, że przegrał walkę stulecia, to swoim biadoleniem stracił wielu kibiców

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec kibiców: FELIX VERDEJO -> kibicuję temu chłopakowi od dwóch lat i czekam na wielkie walki

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Światowy błazen roku: SHANNON BRIGGS -> jakoś nie potrafię wskazać Batmana, bo jednak w ringu pokazał duże umiejętności

Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku -> WIKTOR POSTOŁ -> no name powędrował na szczyty, pokonując kapitalnego Mathysse

Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

Największa niespodzianka roku: AMIR IMAM - ADRIAN GRANADOS -> bylem w szoku jak zobaczyłem wynik.

Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2014 roku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Plebicyt forum Bokser.org 2015 - Gogolius - 21-12-2015, 10:08 AM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - redd - 21-12-2015, 01:56 PM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - kubala1122331 - 21-12-2015 10:48 PM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - redd - 23-12-2015, 04:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości