Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebicyt forum Bokser.org 2015
21-12-2015, 03:33 PM
Post: #6
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce - Krzysztof Głowacki

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Krzysztof Głowacki

Zawodowa pięściarka roku w Polsce - Ewa Piątkowska

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej? - Ewa Piątkowska

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce - Krzysztof Głowacki

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce - Ewa Piątkowska

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce - Rekowski vs Aguilera

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg? Krzysztof Głowacki vs Macro Huck

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? Fonfara vs Chavez

Nokaut roku w Polsce

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku? Krzysztof Głowacki

Deklasacja roku w Polsce Grafka vs Głażewski

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku w Polsce

Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku w Polsce Fiodor Łapin

Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku w Polsce Andrzej Wasilewski i reszta SKP

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku w Polsce Krzysztof Głowacki nokautuje Hucka

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz Michał Syrowatka

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku w Polsce - walka Brodnicka vs Piątkowska

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce Sędziowie punktowi oraz ringowy w walce Brodnickiej z Piątkowską

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce Leszek Jankowiak

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku w Polsce Michał Syrowatka

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec polskich kibiców Krzysztof Głowacki

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Polski błazen roku Głażewski

Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2015?

Największy wygrany roku Krzysztof Głowacki

Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku?

Największa niespodzianka roku Krzysztof Głowacki zdobywa pas WBO w CW

Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku - Tyson Fury

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy Felix Verdejo

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?


Najbardziej emocjonująca walka roku

Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg? Peter Quillin vs Andy Lee

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego Vargas vs Miura

Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku Luis Ortiz vs By-By

Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku Floyd Maywether Jr vs Pacman

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?


Trener roku Peter Fury

Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku - Al Haymon

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku FMJ vs MP

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku - pięściarz Kliczko, Peter Quillin

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku - walka Floyd vs Pacman

Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?


Największy przegrany roku Kliczko

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec kibiców -Broner i Fury

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Światowy błazen roku - Pacman

Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku - Luis Ortiz, Floyd Mayweather Jr

Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku?

Największa niespodzianka roku Koniec ery Piczki

Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2015 roku?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Plebicyt forum Bokser.org 2015 - Gogolius - 21-12-2015, 10:08 AM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - redd - 21-12-2015, 01:56 PM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - KrychuTMT - 21-12-2015 03:33 PM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - redd - 23-12-2015, 04:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości