Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebicyt forum Bokser.org 2015
21-12-2015, 11:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 11:36 AM przez Gogolius.)
Post: #2
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce (to pytanie podzielę na dwie odpowiedzi)
- Andrzej Fonfara - bardzo dobre skalpy, Chavez na rozkładzie, zrobił duży krok do przodu.

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

- Głowacki - rzecz oczywista, bo osiągnął mistrzowski pas kosztem Hucka

Zawodowa pięściarka roku w Polsce
Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

- Ewa Brodnicka - międzynarodowy tytuł + zwycięstwo nad Piątkowską

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

- Andrzej Fonfara - dla mnie rozwija się dużo szybciej i widoczniej niż Łaszczyk czy Szymański

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce
Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

- Ewa Piątkowska, spora różnica między walką z Brodnicką a walką o pas

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce
Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?

- Głowacki - Huck, zdecydowanie. Deski Głowackiego, stał nad przepaścią, a potem wygrał przez nokaut. Miazga.

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
- Fonfara-Chavez - to jak Andrzej zneutralizował i obił Juniora to klasa światowa

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?

- Ugonoh i ten jego prawy overhand z bodajże przedostatniej walki z jakimś bumem

Deklasacja roku w Polsce

- chyba niestety Syrowatki z Jackiewiczem

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

- Andrzej Fonfara Chaveza

Trener roku w Polsce

- trener Ugonoha kimkolwiek jest Wink

Promotor roku w Polsce

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

- jeżeli podciągnąć zorganizowanie walki Wilder-Szpilka pod Wasilewskiego to chyba on

Wydarzenie roku w Polsce

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

- chyba Fonfara-Chavez Jr.

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz

- Masternak, mimo wszystko liczyłem na więcej

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

- Masternak - Bellew

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

- wałek Masternaka w RPA

Największy przegrany roku w Polsce
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
- Masternak i Wach, jeden sportowo drugi pozasportowo

Ulubieniec polskich kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

- Kibiców - Głowacki, moim? Ciężkie pytanie, chyba Andrzej Fonfara

Polski błazen roku

- Wach za wpadkę dopingową

Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

- dzięki występom najwięcej zyskał Głowacki bo to mistrz świata, pozaringowo najwięcej zyskał Szpilka titleshotem do Wildera.

Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

- mimo wszystko zwycięstwo Głowackiego z Huckiem

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Floyd Mayweather - grono rywali ogromne po ten tytuł, ale zwycięstwo nad Pacquaio, zakończenie kariery jako niepokonany, bilans 49-0, miliony zarobione, osiągnął najwięcej

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

- kurde, Ortiz? Patrząc na jego walki z bumami, a jego potyczkę z Jenningsem... no i Fury! Big Grin

Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?

- najbardziej emocjonująca była Miura- Vargas

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

- sam nie wiem, podobał mi się Cotto z Alvarezem, ale wypadałoby żeby obaj bokserzy pokazali coś dobrego.

Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?
- nie kojarzę czystego nokautu, który wywarł na mnie jakieś większe wrażenie. O, może Povietkin z Perezem.

Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

- Rigondeaux Big Grin pod względem wyniku. Pod względem oczekiwań bardziej wyrównanej walki to Floyd z Pac-Manem i Fury - Kliczko, nie były to deklasacje, ale bardzo wyraźne zwycięstwa.

Promotor roku
Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Al Haymon za budowanie swojego imperium

Wydarzenie roku
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

-Mayweather - Pacquaio, nie ma o czym gadać

Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

- pozasportowo rozczarował mnie Pac-Man swoimi wymówkami na temat kontuzji. Sportowo... po Kliczce spodziewałem się więcej, także po Jenningsie, ale jednak overall najbardziej rozczarowany jestem Andym Lee.


Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

- Chyba Floyd vs Manny, ale hype był tak ogromny, że to nie dziwota. Oczekiwałem też więcej po Kliczko-Fury.

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

- Cotto-Alvarez, nie oglądałem walki drugi raz ale na żywo to dla mnie mega skandal

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

- Fury - Kliczko. Nie takie wałki w Niemczech się odbywały.

Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
- Rigondeaux, bo miał prawie rok przerwy, Ward też nie błyszczy częstotliwością walk. Sportowo na pewno Kliczko - koniec jedenastoletniej hegemonii. Do tego klęska Amira Imama.

Ulubieniec kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

- jak o mnie idzie to Fury, Rigondeaux, Cotto, Lee, Kovalev - wiele się nie zmieniło Wink
Wśród kibiców to pewnie Wilder/Joshua albo GGG.

Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

- Fury Big Grin


Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

- Fury Big Grin

Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2014 roku?

- Fur... nie no, jego to się spodziewałem. W sumie najbardziej byłem zaskoczony zwycięstwem Granadosa nad Imamem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Plebicyt forum Bokser.org 2015 - Gogolius - 21-12-2015, 10:08 AM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - Gogolius - 21-12-2015 11:21 AM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - redd - 21-12-2015, 01:56 PM
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015 - redd - 23-12-2015, 04:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości