Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej niedoceniani bokserzy
20-08-2014, 11:27 AM
Post: #24
RE: Najbardziej niedoceniani bokserzy
Postanowiłem odnowić ten nieaktywny od dłuższego czasu wątek. Na wstępie wypada odnieść się do mojej listy niedocenianych bokserów sprzed 2,5 roku. Jak to najczęściej bywa, miałem rację w niektórych przypadkach, a w innych nie. Gołowkin i Kowalow (i częściowo Trout) potwierdzili swą klasę i aspiracje, natomiast mocno pomyliłem się co do możliwości Proksy i Masternaka (chyba nie ja jeden). Nie spełnił też pokładanych w nim przeze mnie nadziei Mike Jones, ale w tym tygodniu wraca na ring po długiej przerwie i sądzę, że jeszcze o nim usłyszymy.
A oto nowa aktualna lista pięściarzy na razie mało znanych i docenianych, którzy moim zdaniem mają przed sobą wielką przyszłość:

1. Adrian Estrella (Meksyk) - waga super piórkowa
Młody król nokautu, który w walce z Dante Jardonem udowodnił, że potrafi również wygrywać na punkty.

2. Wiktor Postoł (Ukraina) - waga junior półśrednia
W mojej ocenie najlepiej technicznie wyszkolony biały bokser świata. Jego ostatnia walka z Aydinem to był majstersztyk zakończony rzadko widywanym ciężkim nokautem na osiłku z rąk "waciaka".

3. Jose Zepeda (USA) - waga junior półśrednia/półśrednia
Młody bokser meksykańskiego pochodzenia o bardzo niekonwencjonalnym stylu walki, a przy tym obdarzony potężnym ciosem.

4. Teerachai Kratingdaenggym (Tajlandia) - waga półśrednia
Słabo sprawdzony, ale na pewno bardzo utalentowany Taj dysponujący zarówno świetną techniką, jak i mocnym uderzeniem.

5. Jose Uzcategui (Wenezuela) - waga średnia
Młody bokser o świetnych warunkach fizycznych i piorunującym ciosie. Co prawda, przegrał w eliminatorze WBO z doświadczonym Korobowem, ale zaprezentował się i tak z bardzo dobrej strony.

6. Gilberto Ramirez Sanchez (Meksyk) - waga super średnia
Prospekt o podobnych zaletach do Uzcategui, ale chyba już bardziej dojrzały jako bokser. W mojej ocenie talent większy od Alvareza i Chaveza, a więc być może przyszłe bożyszcze Meksyku.

7. Dmitrij Kudriaszow (Rosja) - waga cruiser
Prawdziwy potwór ringowy o straszliwym ciosie i zupełnie niezłej technice. Prognozuję, że w przeciągu 2-3 lat może pozamiatać wagę cruiser.

8. Charles Martin (USA) - waga ciężka
Najbardziej kompletny spośród amerykańskich prospektów w HW. Wysoki, potężnie zbudowany i bardzo silny. Ma braki w technice, ale robi szybkie postępy i za 2-3 lata będzie groźny dla najlepszych.

9. Joseph Parker (Nowa Zelandia) - waga cięzka
Zaledwie 22-letni prospekt wagi ciężkiej rodem z Samoa. Motoryka i siła ciosu na bardzo dobrym poziomie. Musi poprawić technikę i nabrać masy mięśniowej, ale w jego wieku to naturalne.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najbardziej niedoceniani bokserzy - Hugo - 23-02-2012, 12:20 PM
RE: Najbardziej niedoceniani bokserzy - Hugo - 20-08-2014 11:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości