Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roy Jones Jr vs Enzo Maccarinelli
13-12-2015, 01:05 AM
Post: #27
RE: Roy Jones Jr vs Enzo Maccarinelli
(12-12-2015 10:50 PM)Wietnam napisał(a):  Trzeba było skończyć po Greenie teraz tylko sprzedaje już swoje klasowe nazwisko,
Rosjanie nawet nie próbowali przekupic Enzo, tak szanują rodaka Wink

Skończyć to mógł po pierwszej walce z Tarverem. Choć mimo zwycięstwa zabrakło tej efektywnej przewagi. Zakończył by kariere w jeszcze lepszym stylu niź Lennox Lewis a takich bokserów dziś garstka.

Cóż.. przez ostatnie lata z żalem ogląda mi sie Roya.. facet poważnie urodził sie w ringu to niewątpliwe.. ale najgorsze jest jednak to że jeśli rano definitywnie nie ogłosi zakonczenie kariery to też w nim umrze. Kaźdy nokaut na Roy byłu dotkliwy Tarver go zmusił do całowania maty,Johnson go w nim uśpił,Green porozbijał a Lebedev mało nie zabił. Dodatkowo rozbijali go Calzaghe a później Hopkins a wcześniej miotał nim Tarver.

Za 3,5roku gośc będzie obchodził 30lecie na zawodowym ringu.. oby sobie nie ubzdurał nic że do tego czasu ma zamiar walczyć bo sądząc o jego ostatnich zachowaniach (nie mówie tu już o mierzeniu w pas) to nie wiadomo co sie w jego głowie kluje.

Zwykle takie przeciąganie swojej kariery strasznie przykrywa geniusz bokserów i z upływem czasu co raz trudnej będzie wspominać gościa z 9cioma lub 10cioma porażkami na koncie jako super hiper boksera.

Co do walki to szkoda że sie tak skończyła i odbyła tym bardziej. Facet 10lat temu bym Enzem wytrał ring jak z resztą większością swoich katów. Może gdyby gośc przypomniał sobie ile ma lat to jak na boksera przystało trzymał by garde która jeśłi chce walczyć juz jest mu potrzebna. Na porażke tą nie ma żadnego usprawiedliwienia, bo z bokserkiego punktu widzenia nie da się jej wcale oceniać.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Roy Jones Jr vs Enzo Maccarinelli - RoyJonesJr - 13-12-2015 01:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości