Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suteczność różnych sztuk walki
22-08-2015, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2015 03:47 PM przez BMH.)
Post: #9
RE: Suteczność różnych sztuk walki
(22-08-2015 02:30 PM)Metzger napisał(a):  Czy wykorzystując aikido da się skutecznie bronić przed stosującymi inne techniki?


Dlaczego mialoby sie nie dac? Pogdybajmy. A gdyby byla taka sztuka walki(powiedzmy ze sam ja wymyslilem od podstaw) ze walczy sie tylko sama glowa, lub jedynie za pomoca laman konczyn, to czy dalbym rade sie obronic przed stosujacym inne techniki? Jasne, jezeli bylbym znacznie lepszy, ewentulanie mial szczescie etc. to czemu nie. Inna opcja(jedna z wielu) jest taka, ze jestem powiedzmy lepszy, ale mam pecha i dostaje kopa w jaja i padam.Big Grin W kazdym razie nie ma jednej i prawidlowej odp. na zadne pytanie.Wink


(22-08-2015 02:30 PM)Metzger napisał(a):  Bo na razie spotkałem się z dwiema skrajnymi opiniami - jedni mówią, że aikido można skutecznie się bronić, a inni twierdzą, że nie da się tego zastosować nigdzie poza salą treningową.

Ci piersi maja racje. Drugich nalezaloby sie zapytac gdzie tak ucza, bo chetnie bym odwiedzil taki klub i ich trenera, ktory uwaza, ze aikido sie nie przyda nigdzie poza sala.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Suteczność różnych sztuk walki - BMH - 22-08-2015 03:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości