Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
29-08-2015, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 12:07 PM przez Wietnam.)
Post: #58
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
szykujćie się dzisiaj na wojny
Mares vs Santa Cruz,, :

pojedynek , który moim zdaniem wygra Santa Cruz, jest wyższy, większy od Maresa który ma już chyba swój najlepszy okres za sobą, sądzę że Cruz rozegra tą walkę taktycznie, Mares będzie chciał się bić, i będzie zapewne wpadał nonszalancko na kontry Cruza,
Liczę na wygraną świętego Cruza, ponieważ chce aby doszło do jego walki z Rigo, aby szakal pokazał mu miejsce w szeregu,.

Mosley vsTongue Mayorga II,:

Nie wiem czego oczekiwać po takiej walce, liczę że ze strony Mosleya będzie to walka na poźiomie, widziałem sparing Porter vs Sugar Mosley i naprawdę był wyrównany, Mosley nie dostawał, od można tak przecież powiedzieć prime Portera,,
Co pokaże nam Mayorga, nie mam pojęcia, , coś mi się zdaje że Matador zostanie gładko wypunktowany, zapewne pójdzie na całość i będzie kąśił jakimiś cepami,ale zapewne na to Mosley jest właśnie przygotowany, skoro wydaje się że walka wyżej powninna stać raczej na technicznym poźiomie, to niech tu obaj panowie nazywani już bokserskimi dźiadkami, dali przyzwoite show, ,

Typy:
Santa Cruz vs Mares (transmisja fightklub)
Mares: UD

Mosley vs Mayorga 2(canal+sport)
Mosley :TKO, 10-11 runda, .

pozdro,.

http://www.gettyimages.com.au/detail/new.../485626088
Shane Mosley 159,5 vs Ricardo Mayorga 165,4

Płynie we mnie latynoska krew i po tym jak się z nim rozprawię on już nigdy
więcej nie zawalczy. Zabiję go w pierwszej rundzie - krzyczał "El Matador".

- Ten koleś jest skończony. Zobaczycie krew i śmierć w ringu - ripostował w
podobnym tonie Amerykanin, w przeszłości mistrz świata trzech kategorii.Sleepy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Wietnam - 29-08-2015 11:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości