Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sergiej Kowaliow (Sergey Kovalev)
31-01-2019, 09:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2019 09:56 AM przez fext.)
Post: #27
RE: Sergiej Kowaliow (Sergey Kovalev)
(30-01-2019 04:41 PM)Wietnam napisał(a):  Znamy więcej kulis, kobieta oskarżająca Ruska
ujawnia się i domaga odszkodowania.

http://www.boxing.pl/forum/newsy/54945-k...wania.html

Wszystko brzmi wiarygodnie, w dodatku w upojeniu
alkoholowym kopię psa.
Łooo paaaanie! TO brzmi wiarygodnie? Na początku była mowa o tym, że dama, jak się teraz okazuje, "aktorka i modelka", zaliczyła KO bezpośrednio na imprezie. Teraz wychodzi na to, że "w jej domu". Cudownie. "Byłam ci ja sobie na imprezce, potem mi się znudziło, więc w towarzystwie (zapewne nawalonego) Kowalewa i jeszcze kogośtam poszłam sobie do domku. Tam, na miejscu, brutal natychmiast zadomagał się seksu, przy tym świadku znaczy, a jak mu odmówiłam, bo to obleśny orangutan jest, to znokautował psa a potem mnie! Tak było, bo skąd niby moja rozbita gęba i poprzetrącane gnaty? Świadek wszystko widział a pies podczas przesłuchania wszystko wyszczekał. Za te męki, za te bóle, domagam się skromnych 3 milionów dolców".

Gdyby rzecz się działa w Polsce, to sąd by ją odprawił z kwitkiem z braku przekonujących dowodów. Sorry, ale nawet za 10% z tych 3 milionów baksów nawet ja mogę na wszystkie świętości przysiąc, że sam osobiście widziałem, jak Kowal molestuje psa i kopie "aktorkę-modelkę". Jeżeli ta nie przedstawi jakiegoś nagrania z kamer, to sprawę należałoby uwalić. Ale to Stany, więc wszystko sprowadzi się do tego, kto będzie miał lepszych prawników. Jak pokazuje przykład Tysona, bokserzy nie cieszą się dużą popularnością wśród tamtejszych sędziów. Do tego Kowalew jest biały, co już na wstępie odejmuje mu dwa punkty w każdej z kilku początkowych rund Tongue

Jeszcze mała edycja - w związku z faktem, że "aktorka i modelka" ujawniła swoje dane, można ją wygooglować i podziwiać w całej, w pewnych miejscach bardzo okazałej okazałości. Która rozwiewa też pewne wątpliwości, w jakichż to arcydziełach nasza aktorka i modelka może aktorzyć i modelować. Wachlarz jest szeroki i podejrzewam, że obejmuje również reklamę silikonu Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sergiej Kowaliow (Sergey Kovalev) - fext - 31-01-2019 09:51 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości