Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matthysse vs Postol - 26.09.2015
04-10-2015, 09:11 AM
Post: #19
RE: Matthysse vs Postol - 26.09.2015
Sedziowie punktowali 86:85 dwoch dla Postola, jeden dla Matthysse. Do przyjecia.

Lucas krotko stwierdzil ze po tym ciosie poczul bol oka i wolal je chronic kosztem kontynuowania pojedynku.

Co do Twojego posta Hugo, wszystko ok poza faktem ze nasz boxer zamiast obskakiwac i uderzac tym jabem to pierwsze rundy przeklinczowal.
Napisales ze slabo sobie radzi w poldystansie - ja bym napisal wprost ze jest NIEDOŁĘŻNY jak na tak wysoki poziom.

Walka byla emocjonujaca bo do samego konca nie bylo wiadomo czy Lucas naruszy rywala czy tez nie. Natomiast sam jej przebieg dla mnie byl ciezkostrawny.

Lepszy pojedynek boxera ze sluggerem mielismy w przypadku walki Bronera z Moliną, gdzie Adrien uchodzil przed ciosami rywala i obtancowal go jak chcial.

Tutaj Postol wpadal w klincze przez pierwsze kilka rund, by rozwinac sie pozniej. Tylko ze na przestrzeni 10 rund pokazal zaledwie kilka akcji i kombinacji. Wygral zasluzenie bo trafil tak ze Lucasowi sie odechcialo, ale mnie daleko do zachwytów.

Tak jak piszesz, to nie jest poziom na tyle wybijajacy sie nad 140lbs zeby w ciemno zakladac zwyciestwo z takim Riosem, a i Bradley bylby duzym faworytem w takim pojedynku. Choc moze akurat jego Postol lepiej potrzyma na dystans Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Matthysse vs Postol - 26.09.2015 - Gogolius - 04-10-2015 09:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości