Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
18-05-2015, 09:07 AM
Post: #1136
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Witam Wink

Ostatnimi miesiącami prawie w ogóle nie oglądałem boksu, więc trzeba zaległości nadrobić Smile Mayweather vs Pacquiao nie mogłem sobie jednak odmówić. Wielkiej wojny oczywiście się nie spodziewałem. Zwycięstwo Moneya nie podlegało najmniejszej dyskusji. Pac-manowi dałem tylko jedną rundę. Walka wbrew pozorom podobna do Mayweather vs Alvarez, z tą różnicą, że Pacquiao dużo biegał, a Saul stał na środku ringu jak kołek. Obydwaj jednak zbierali soczyste kontry w wykonaniu Floyda. Końcówka już mocno jednostronna i nawet spodziewałem się czasówki a'la Hatton. Zauważyłem też jeszcze jedną rzecz. Nie wiem czy koledzy się ze mną zgodzą, ale wydaje mi się, że Mayweather wchodzi właśnie w swój drugi prime. Coś jak Hopkins. W walkach z Cotto czy Maidaną wyglądał dużo gorzej niż w ostatniej walce, gdzie naprawdę widać było ten błysk z lat 2006-2008. Myślę, że nie zakończy kariery we wrześniu i spróbuje jeszcze zamachnąć się na rekordy B-Hopa. Z tak ekonomicznym stylem walki i niewielką ilością ciosów przyjętych przez całą karierę jest to możliwe. Na kogo powinien uważać ? Khan, Lara, Thurman.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - Pakman - 18-05-2015 09:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości