Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
10-05-2015, 06:53 PM
Post: #1114
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(10-05-2015 06:30 PM)Gogolius napisał(a):  Nie no, skoro miał operację i nie było zgody na zastrzyk - czyli zastrzyk potrzebny był - to tam coś musiało być.

Nie wierze w ta operacje, tak samo jak w kontuzje ktora by mogla wypaczyc obraz walki. Ktos tak wplywowy jak Arum, to moglby zalatwic kwity na to, ze Manny walczyl z przepuklina i polamanymi nogami.
Najwieksza walka w jego zyciu, a bokser i jego sztab zatajaja kontuzje? Nie odwoluja walki, tylko udaja wielce pewnych siebie. Dobra gra, nich dadza im oscara. Potem po porazce nieudolne proby oczernienia komisji, jak to zle potraktowali, jak utrudniali etc. W odwecie wychodza na swiatlo dzienne papiery w ktorych nie ma slowa o kontuzji... prawda wyszla na jaw. Te papiery rzucaja cien na wiarygodnosc teamu Mannego. No, ale zla komisja zabronila zastrzyku, ukradli napoje z witaminami etc. Wyglada to co najmniej dziwnie. Nie wiem... wspominal cos Manny w narozniku po ktorejs z rund, ze cos go boli? Lod mial przykladany na bark, skoro nie mogl uderzac? Bo moze mnie cos ominelo. Moze w wywiadzie zaraz po zakonczeniu cos o tym mowil? Smrod po tych tlumaczeniach bedzie sie ciagna za Filipinczykiem dlugo.
Moze cos jest na rzeczy, ale wyzej wspomniane rzeczy nakazuja mi miec dystans do tych co chca macic. Kto to kupi, ten kupi, ja na wezme nawet za darmo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - marcinw84 - 12-03-2015, 10:42 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - radoslawforum - 03-04-2015, 01:01 AM
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015 - BMH - 10-05-2015 06:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości